Stylově a pohodlně do města i do přírody aneb boty, které musíte vlastnit

05.04.2022
Ať jste muž či žena, existují určité boty, které zkrátka musíte vlastnit. Pojďme se na tyto základní modely podívat.

Bílé tenisky jsou nezbytné

Hned na prvním místě v našem žebříčku se umístily bílé tenisky. Jejich vlastnictví je nezbytné hned z několika důvodů.

  • Jsou stylové.
  • Jsou ikonické.
  • Jsou nestárnoucí.
  • Dají se nosit ke všemu.

Opaky se přitahují

Když už je řeč o bílých teniskách, musíme se zmínit také o černých teniskách. Ty se totiž dají nosit i k ležérním outfitům. Stejně jako jejich bílé protějšky jsou unisexové a těší se stejné oblibě mezi muži i ženami. Příkladem bot, které kombinují bílé i černé prvky jsou boty Vans Slip-on, které jsou typické svým černobílým kostkovaným vzorem. A díky nim se rovnou dostáváme k dalšímu typu obuvi.

Slip-onky se snadno obouvají a jsou vhodné kamkoliv

Ano, vlastnění obuvi typu slip-on je neobyčejně praktické. Dají se totiž vzít na procházku do města, do přírody, ale můžete s nimi vyrazit také na pláž. Slip-on boty se dají nosit již na jaře, když už nikde neleží sníh, ale příjemně vám v nich bude i v létě. Na podzim do nich noste ponožky a přes zimu je nechte odpočívat.

Elegantní boty ke speciálním příležitostem

Nikdy nevíte, jaká společenská událost vás potká, proto je dobré mít v záloze pár společenských bot. Pánové by měli vlastnit boty, které jim skvěle padnou k jejich obleku. Dámy by rozhodně měly vsadit na vlastnění černých lodiček, které si mohou obout ke kostýmku i k večerní róbě.

Sportovní obuv do přírody i na fyzickou aktivitu

Jelikož tenisky se staly součástí našich každodenních životů a nosíme je na noze celý den, od věci není ani pořízení si čistě sportovních bot. V těch můžete vyrazit do lesa, na túru do hor, ale také se s nimi vydat sportovat.

Letní měsíce bez sandálů nepřežijete

V neposlední řadě by se o své místo ve vašem botníku měly hlásit letní sandále. Během horkých letních měsíců totiž oceníte, že se nemusíte celý den pařit v uzavřených botách. Vaše chodidla si svobodu a volnost, kterou sandále přinášejí, užijí a odpočinou si.

Tisíce bot na jednom místě

Zjistili jste díky našim tipům, že vám některé druhy bot chybí a chtěli byste si je pořídit? Podívejte se na stránky katalogu Flexdog, kde najdete tenisky a sportovní boty všech druhů a velikostí. Ať už vaše srdce touží po jakýchkoliv botách, na těchto stránkách je najdete.

Udělejte si ve svém botníku pořádek. Vytřiďte boty, které vlastníte, ale roky jste si je neobuli a udělejte prostor novým modelům, po kterých toužíte a vždy jste si je přáli vlastnit. Investice do kvalitní obuvi je něco, co se vám vyplatí, protože boty nosíme každý den, proto by jejich kvalita měla být na prvním místě.

Komerční sdělení. Zdroj obrázku: sebra / Shutterstock.com