Stěhování firem ruku v ruce s rozvojem businessu

29.01.2023
Potřebujete přesunout svoji firmu do nových prostor, ale jen při myšlence na všechnu tu práci se vám zatočí hlava? Stěhování firem může být hračka a my vám řekneme proč.

Založili jste před časem firmu a skvěle se jí daří? To máme velkou radost a moc vám to přejeme! Co když už jsou vám stávající prostory malé a potřebujete se přesunout do většího? Pomůže služba pro stěhování firem.

Posunout se z místa

Již dlouho vám hlavou běhá myšlenka, že už je na čase přesunout se do větších prostor? Firma prosperuje, potřebujete nabrat další zaměstnance a rozšířit tým. Prostory už máte, ale přesun stále odkládáte. Děsí vás myšlenka na všechny ty kabely, počítače, velké stoly a pracovní křesla. A co teprve krabice s archivací za posledních 5 let, smlouvy, dokumenty. Bude potřeba také uklidit stávající prostory. A do toho pokračovat v plynulém chodu firmy. Jednomu se z toho zatočí hlava, že?

Tady to balíme!

Věděli jste, že se službou stěhování firem na to nemusíte být sami? Jen si to představte. Zamluvíte si firmu, která v den stěhování přijede. Přiveze vlastní obalový materiál. Pečlivě rozpojí a zabalí všechny stroje, počítače a k nim příslušné kabely. Papíry, katalogy a vzorky zabalí do krabic. Odpojí spotřebiče v kuchyňce, zabalí všechno nádobí a příbory. Rozmontuje velký nábytek. Ten malý zabalí do fólií, aby se nepoškodil. A teď se všechno postupně začíná nosit do auta.

Šup do nového!

Proběhl přesun autem z jednoho místa do druhého. A teď pokračujeme. Držte si dál představu. Stěhovací služba všechny věci přenese do nových prostor. Umístí stoly tak jak potřebujete. Smontuje rozmontovaný nábytek. Vybalí ten malý. Papíry, katalogy a vzorky z krabic zase vybalí. Stejně tak věci z kuchyňky nastěhuje do nové. Všechen svůj obalový materiál zase odnese. A kde jste byl celou dobu vy? Díval se z povzdáli nebo pracoval bez mrknutí oka dál jako by se nestěhovalo?

Nebojte se říct o pomoc

Není nad to, umět si říct o pomoc. Firmu byste balili a pak stěhovali třeba i několik týdnů postupně. Služba stěhování firem vám může o tolik usnadnit a zpříjemnit celý proces přesunu, že možná brzy budete uvažovat o dalším rozšíření. Přesvědčíte se totiž, že nejde o nic tak tragického, jak jste si mysleli. A na koho se obrátit? V Plzni sídlí služba Stěhujemezavas.cz, která jako jednu ze svých služeb nabízí zmiňované stěhování firem. Tak už na nic nečekejte a začněte s přesunem ještě dnes.

Komerční sdělení. Fotka od Ronald Carreño z Pixabay