Služeb advokátní kanceláře využívají jednotlivci i firmy

07.06.2021
V současné době nastávají různé situace, ve kterých se jednoznačně neobejdete bez služeb advokátní kanceláře.

Pokud vezmeme podnikání, tak nejen při zakládání společnosti vás čeká hned několik právních úkonů. I při řešení dědictví, rozvodu a dalších osobních věcí je lepší mít po ruce odborníka, jenž se v zákonech orientuje a dokáže vám poradit.

Pokud zadáte do vyhledávače termín jako advokátní kancelář Praha, nabídne se vám jich hned několik. Pozitivní recenze má JUDr. Zdeněk Koschin, který působí konkrétně v Praze 5. Poradí vám v právních záležitostech, jeho advokátní kancelář však nabízí i další služby jako účetní a daňové služby.

Advokátní kancelář v ČR i na Slovensku

Velkou výhodou je, že klientelu tvoří nejen čeští obyvatelé, ale i slovenští, neboť advokátní kancelář působí v České republice i na Slovensku. Dokáže vás však zastupovat i před Evropským soudem pro lidská práva. Advokát Praha má ve svém portfoliu služeb právo ústavní, pracovní, obchodní, daňové, občanské, stavební, správní, rodinné a trestní.

S čím vám advokátní kancelář pomůže?

Záleží na tom, v jaké životní situaci jste se ocitli. Ústavní právo zahrnuje lidská práva a zákon o právech příslušníků národnostních menšin. V rámci pracovního práva vám dokáže poradit, jestli je lepší pracovní smlouva, kdy se vyplatí dohoda o pracovní činnosti a podobně. Advokátní kancelář pomáhá také firmám a podnikům s obchodním právem. Řeší tak problémy a neshody se zákazníky či dodavateli, sepíše kupní smlouvu i smlouvu o dílo.

Samostatnou kategorii tvoří občanské právo, do něhož patří spoluvlastnictví, dědictví, vyvlastnění a majetkové problémy. Advokát vás bude zastupovat i při rozvodovém řízení a stejně tak v případě, kdy se dopustíte trestního činu. Obraťte se na advokátní kancelář, která se stane vaší pravou rukou.

Komerční sdělení. Image by Sang Hyun Cho from Pixabay