Skvělý dárek pod stromeček a jen za pár kaček?

19.12.2023

Gumové kachničky, to je to, oč tu běží. Už jste okusili svět kachniček? Máte i vy doma na vaně svou kachničku? Ještě ne? Je tedy na čase to napravit. Gumová kachnička dnes již není jen výsadou koupelen rodin s malými špunty. Dokáží rozveselit kohokoli a rozzářit jakoukoli koupelnu ale samozřejmě nejen tu. A co je úplně nejbáječnější, že jsou perfektním dárkem pro jakoukoli příležitost. Tudíž i pod stromeček v čase vánočním.

Kachničky nejrůznějších barev a motivů

Věděli jste, že už nemusíte mít kachničky do koupelny jen v klasické žluté barvě? V současnosti můžete tyto roztomilé pryžové hračky své koupelně přizpůsobit. Existuje až neskutečné množství barev a motivů, které vás ohromí natolik, že si určitě nevyberete jen jednu.

Ideální i na Vánoce

Nemusíte mít hluboko do kapsy, aby se vám hodil dárek za pár korun. Můžete jej darovat jako drobnost, nebo jí oživit balíček sady do koupelny, kosmetiky i dětský balíček hraček. A co si letos gumové kachničky pověsit na vánoční stromeček? Velmi originální ozdoby oslní a pobaví každou návštěvu. Vánoční kolekce je stále v prodeji, takže netradiční zdobení stromečku pro tyto svátky ještě stihnete.

Tematické kachničky jsou hitem

Od kachničky fotbalisty přes inženýra až po kachničku dovolenkářku nebo influencerku, fantazii svět kachniček meze neklade. Ať už chcete svému potomkovi připomenout vstup do dospělosti kachničkou absolventkou, obdarovat manžela za vyhraný fotbalový zápas kachničkou fotbalistou nebo ocenit vašeho oblíbeného pekaře kachničkou pekařem, vždy najdete tu správnou kačenku pro vaši příležitost. Jsou pro všechny věkové kategorie. Od nejmenších po tu nejstarší generaci.

Kde sehnat gumové kachničky pro každou příležitost

Německá rodinná firma Lilalu vytvářejí jedinečné vzory, ke kterým je inspirují zákazníci. Vyvážejí kachničky do celého světa, protože jejich filozofií je nejen dokonalá kvalita materiálu, ale i šíření radosti a štěstí s těmito vesele barevnými tvorečky. S nápady na nové modely přicházejí nejen prakticky všichni zaměstnanci firmy, ale především zákazníci. Studnice nápadů je tak prakticky nevyčerpatelná.

Kvalita a bezpečnost kachniček na prvním místě

Německá rodinná firma Lilalu přináší ručně malované kachničky i do českého rybníka. Spolehnout se tak můžete na kvalitní německý design, a hlavně zdravotní nezávadnost. Jejich kachničky získaly certifikát TÜV EN 71 (norma EU pro bezpečnost hraček) a ASTM F963 (americká norma pro bezpečnost hraček). Všechny výrobky jsou označeny jako consumer-friendly (vhodné pro spotřebitele) a odpovídají zákonným směrnicím a také bezpečnostním normám nejen pro kojence a batolata. Rozhodně se tedy nemusíte bát tyto kachničky dát svým nejmenším ratolestem, a dokonce i čerstvě narozeným miminkům. Navíc pediatři předpokládají, že během vodních radovánek tyto hračky zlepšují vývojové dovednosti.

Nezapomeňte se o své gumové hejno starat

Aby gumové kachničky zůstaly zdravotně nezávadné, je potřeba zajistit i jejich hygienu. Po koupeli dobře otřete a nechte vysušit i vnitřek na cirkulujícím vzduchu. Čas od času vypláchněte vodou s trochou octa, vodu poté dokonale vystříkejte a opět nechte zcela vysušit.

A pokud nemáte rádi předvánoční shon v kamenných prodejnách, je pro vás nákup kachničky online ideální volbou.

komerční sdělení