Sexy roztleskávačky na hřbitově a pořádná dávka bizáru? To je novinka Zabil jsem svou holku od Franka Wilda!

14.11.2023

Už jste viděli nový klip Franka Wilda "Upír Dex"? A také napjatě očekáváte pokračování tohoto bizarního výtvoru? Bude to ještě větší divočina? Pusťte si "Zabil jsem svou holku" a přesvědčte se sami! Upír Dex během jednoho týdne od uvedení získal skoro milion zhlédnutí na YouTube a nespočet reakcí napříč všemi sociálními sítěmi! Zvládne to tahle novinka přebít?

Party na hřbitově, tančící zombie a natáčení v den, kdy začala válka

Nejnovější počin z dílny Franka Wilda, který aktuálně vyšel jako pokračování "Upíra Dexe" pod názvem "Zabil jsem svou holku". Pokud si říkáte, jestli je možné vydat ještě něco provokativnějšího a absurdnějšího než Frankovy předchozí songy, pak věřte, že ano. Jak je jeho zvykem, Frank opět balancuje na hraně a vyvolává rozporuplné pocity. Každopádně počet zhlédnutí a množství jeho fanoušků dokazuje, že to dělá více než dobře.

Do klipu Wild přizval i sourozence Nelu a Petra Zajíčkovi, kteří vystupují na Instagramu jako komické duo Nely a Péťa, v klipu mají v roli zombíků a pro oba to byla herecká premiéra. 

"Byla jsem hodně v šoku, když Frank pozval zrovna nás do videoklipu. Hodně jsme se nasmáli, i když venku nebylo zrovna nejlepší počasí, začalo nám lehce pršet a byla zima, stálo to za to! Jsme rádi, že jsme se mohli něčeho takového zúčastnit. Je skvělé nahlédnout do zákulisí natáčení a poznat, co všechno to obnáší. Za nás to bylo super a určitě bychom do toho šli znovu," shrnula Nelly za sebe i za bratra a David Hanzlík (influencer, který se v klipu objevil jako policista) s ní jednoznačně souhlasí: 

"Ve videoklipu jsem si chtěl zahrát už delší dobu, takže za možnost jsem byl rád, jen mě nenapadlo, že první videoklip bude zrovna od Franka Wilda. Měl jsem ze začátku obavy a chtěl jsem odmítnout, protože jeho písničky nejsou úplně o lásce a štěstí, ale nakonec jsem si řekl proč ne – policajt na hřbitově se zvládnout dá, hlavně ať se nemusím svlékat nebo štěkat. Natáčení bylo náročné, nikdy by mě nenapadlo, že strávím celou noc na opuštěném hřbitově. Vzhledem k natáčení mé první scény až kolem 11 večer a poslední kolem 3 ráno, si myslím, že jsem to po náročném cestování a v totální únavě zvládl celkem dobře. Atmosféra na place byla skvělá, dost jsme se nasmáli a hodně jsme si užili, takže přijetí nabídky nelituji!"

Stejně tak jako "Upíra Dexe", měl Frank i skladbu "Zabil jsem svou holku" připravenou už nějakou dobu předtím, než se ji rozhodl zveřejnit. "Tento song jsem napsal a nahrál v roce 2021. Byl jsem silně inspirován skladbou Mr. Vain od Culture Beat a rapovým talkem v intru skladby Eifell 65 od Blue. Trvalo mi ale dva roky, než jsem ho vydal. Hodně lidí mi to rozmlouvalo, že je to moc peprné téma a sklidím velký hate. Ale já se toho nebál. Hodně rapperů, včetně těch českých, rapuje o zabíjení a smrti, o drogách, používají vulgární slova a myslí to vážně. Já jen vytvářím zábavné, smyšlené dílo bez sprostých slov," popisuje Frank svůj tvůrčí proces.

Autor: Petr Mráček

Foto: Archiv Franka Wilda

Zpracovala: Andrea Ježková