Rezidence Kralupy – moderní bydlení na břehu Vltavy pro jednotlivce i početné rodiny

21.12.2020
Na pravém břehu řeky Vltavy vyrostl moderní bytový komplex Rezidence Kralupy

Pod názvem Rezidence Kralupy vyrostl na pravém břehu řeky Vltavy moderní bytový komplex. Nalézá se v ulici pojmenované Cesta brigádníků, v klidné části Kralup nad Vltavou - Lobečku, kde žije zhruba třetina z necelých dvaceti tisíc obyvatel města. Čtyři desítky bytů rozmanitých velikostí i dispozic jsou výsledkem důkladné přestavby bývalého hotelu a kvalitní bydlení v nich mohou nalézt jak jednotlivci, tak početnější rodiny. Láká vás život v menším městě vzdáleném pouhých dvacet minut autem od Prahy? Možná to je ta pravá příležitost! Toužíte po vlastním bytě za rozumné peníze? Máte ho na dosah.

Rezidence Kralupy nabízí kvalitu za rozumné peníze

Celý komplex, který v Kralupech nad Vltavou vznikl přebudováním bývalého hotelu Adria, nabízí svým obyvatelům komfortní bydlení za dostupné ceny. Developera, kterým byla společnost dumrealit.cz, přitom čekal nelehký úkol.

Bylo nutné kompletně zrekonstruovat starý hotel takovým způsobem, aby vše odpovídalo současným standardům. Šlo v první řadě o opravu skeletu budovy, zejména o nové opláštění a rekonstrukci střechy. To si, s ohledem na bezpečnost, vyžádalo použití nejmodernějších konstrukčních postupů a kvalitních materiálů. Dále bylo nutné zohlednit i soudobé požadavky na energetickou náročnost celé stavby. V neposlední řadě muselo dojít k vybudování jednotlivých bytových jednotek a to takovým způsobem, aby lidem vyhovovaly jak co do velikosti, tak po stránce dispozičního řešení. Vznikla nová schodiště, výtah a zcela nové rozvody. Nutno poznamenat, že práce dopadly na výbornou a celá řada nových bytů má už svoje spokojené majitele.

Kdo by nechtěl žít uprostřed zeleně?

Nespornou výhodou bytového komplexu je bezprostřední blízkost přírody. O tu se zde starají vzorně. V dnešní době berou výsadbu stromů a péči o zeleň vážně i v jiných městech, přesto není příroda rovnou pod okny žádnou samozřejmostí a lidé si jí cení mnohem víc než v minulosti. Rezidenci Kralupy naštěstí obklopují rozsáhlé travnaté plochy, keře a množství vzrostlých i nedávno zasazených stromů. V dostupné vzdálenosti se navíc nachází skály, rozlehlé lesy i řada vodních ploch.

Rezidence je vhodná pro rodiny i pro "singles"

Rezidence Kralupy byla vybudována tak, aby se mohla stát domovem doslova každému. Jsou zde byty, které svou rozlohou vyhovují jednotlivcům či chcete-li tzv. singles. K dispozici jsou však i byty velice prostorné, které bez potíží pojmou opravdu početnou rodinu. Posuďte sami, zda by se v domě nenašlo taky něco pro vás.

POČET JEDNOTEK           41

DISPOZICE                          2+kk, 3+kk, 4+kk

PODLAHOVÁ PLOCHA     39 – 142 m2

PARKOVACÍ STÁNÍ            ke každému bytu

PŘEDZAHRÁDKA              u všech přízemních bytů

Město nestojí "na konci světa"

Kralupy nad Vltavou se rozkládají po obou březích řeky a to ve vzdálenosti nějakých dvaceti kilometrů od Prahy. Čtvrť Lobeček, kde obytný komplex stojí, najdete v severovýchodní části města. Díky své poloze jsou Kralupy železničním uzlem několika regionálních drah a také hlavní trati Praha-Děčín, takže se rozhodně nejedná o nějakou "osadu na konci světa". Velikosti města odpovídá i bohatá občanská vybavenost. Začít můžeme u dětí. Pokud o nějaké pečujete, nemusíte mít obavy, že by se nemělo kde vzdělávat. Celkem je tu k dispozici šest základních a tři mateřské školy. Vaše dítě můžete umístit i do jeslí a později může navštěvovat třeba Dům dětí a mládeže nebo základní uměleckou školu. Starším se nabízí možnost studia na Dvořákově gymnáziu, na dvou středních odborných školách a jednom odborném učilišti.

Nemocnice, knihovna, obchody a sportoviště

Nemocnice, lékařské centrum, záchranná služba, charita, středisko sociálních služeb a azylový dům. Kralupy nad Vltavou mají vše, na co si jen vzpomenete. Najdete zde i domov důchodců, kulturní středisko, knihovnu, muzeum, poštu, několik lékáren a dětská i víceúčelová hřiště. Samozřejmostí je také řada restaurací a obchodů (poblíž je Penny Market, TESCO a LIDL). Opomenout nelze ani značné množství sportovišť. Zimní stadion, krytý bazén, fotbalový stadion, cyklostezku nebo koupaliště.

Chcete bydlet někde, kde se stále něco děje?

Pokud se Kralupy stanou vaším novým bydlištěm, nemusíte se obávat ani o nedostatek příležitostí ke kulturnímu vyžití. O společenský život se starají městský úřad, kulturní a společenské centrum, Komorní orchestr Dvořákova kraje, divadelní soubor Scéna nebo středisko Junáka. Po celý rok je zde organizováno nepřeberné množství kulturních a společenských akcí a to pro všechny věkové kategorie obyvatel.

20 minut do Prahy

Důkladně zrekonstruovaná budova obytného komplexu Rezidence Kralupy vám za velmi rozumné peníze poskytne nový a moderní domov. Navíc ve městě, kde vám nebude chybět snad vůbec nic. Stačí si jen vybrat konkrétní byt s optimální rozlohou a nastěhovat se. Pokud by vám v nejbližším okolí přece jen něco scházelo, autem jste v Praze za dvacet minut.

Nebo vás život v menším městě ani trochu neláká? Anebo byste místo bytu koupili raději dům?

Komerční sdělení.