Proč byste měli do svého provozu zařadit moderní LED svítidla?

25.04.2024

Osvětlení provozu patří mezi nejdůležitější součásti celého podnikání. Ačkoliv se to tedy zdá jako naprostá banalita, rozhodně nesmíte nic podcenit. V tomto ohledu se vyplatí zejména průmyslové LED osvětlení. Proč je lepší než konvenční žárovky?

Modernější a lepší

Pojďme si představit nejdůležitější benefity, které s sebou přináší průmyslové LED osvětlení.

Zdaleka největším lákadlem pro každou firmu jsou až 90% úspory za svícení oproti klasickým žárovkám. Pouhou výměnou žárovek dokážete ušetřit desítky až stovky tisíc korun ročně. Moderní LED světla mají navíc několikanásobně delší životnost (typicky okolo 50 000 hodin provozu), takže ušetříte za časté nakupování nových kusů.

Z hlediska průmyslového provozu vás potěší i vysoká mechanická odolnost takových světel. Zároveň jsou mnohem menší než konvenční žárovky, takže se vejdou i na opravdu složitě přístupná místa. V případě svého rozbití nevypouští žádné nebezpečné látky (na rozdíl od jiných typů žárovek). Navíc nevyzařují téměř žádné teplo, což ocení majitelé výbušného či hořlavého prostředí.

Průmyslová LED svítilna si poradí i s častým zapínáním/vypínáním a dosáhne plného výkonu ve zlomku vteřiny. Její jedinou nevýhodou je o trochu vyšší cena než u konvenčních žárovek (což je pouze jednorázový problém, který snadno vykompenzuje dlouhá životnost).

Podívejte se sami

Sháníte zrovna do svého provozu kvalitní a výkonná světla? Pak se podívejte na internetové stránky jedněch z největších českých dodavatelů – společnost Silring.

Tito odborníci dodávají LED světla do domácností, výrobních firem, nebezpečných prostředí, na fotbalové stadiony i do ulic měst. Rádi vám poradí s ideální sestavou pro vaše specifické účely. Díky tomu si zajistíte výkonné osvětlení a dlouhodobé úspory na energiích.      

komerční sdělení