Premiere Cinemas rozšíří v příštích letech své působení

27.11.2023
Společnost Premiere Cinemas, která je třetím největším provozovatelem multiplexů v České republice, rozšíří svůj dosavadní záběr novými projekty v Olomouci, Karlových Varech a Pardubicich. Do svého portfolia tak přidá hned dvě krajská města a celkem 14 nových kinosálů, všechny vybaveny nejnovější laserovou projekční technologií.

Premiere Cinemas již řadu let působí v úspěšném obchodním centru Galerie Šantovka v centru Olomouce a před dvěma lety zde otevřelo úspěšný koncept Premiere VIP s pohodlnými polohovacími křesly a neomezeným občerstvením. V průběhu roku 2024 ke stávajícím šesti sálům přidá sedmý zcela nový prémiový kinosál, který bude vybaven nejnovější inovativní technologií.

V roce 2025 bude dokončeno zcela zásadní rozšíření největšího regionálního obchodního centra Varyáda v Karlových Varech, kde se počet jednotek vyšplhá na více než 100 obchodů. Součástí této expanze bude také nový šestisálový multiplex Premiere Cinemas s kapacitou přesahující 700 míst, a to včetně Premiere VIP.

Otevření nového sedmisálového multiplexu Premiere Cinemas v Pardubicích s kapacitou přes 1.100 míst je plánováno na rok 2026. Multiplex bude součástí nového obchodního centra Galerie Pernerka v centru města naproti vlakovému nádraží. Také součástí tohoto multiplexu bude koncept Premiere VIP.

PREMIERE CINEMAS jsou moderní české multiplexy v Praze, Olomouci a Teplicích. Zákazníkům nabízí největší promítací plátna, nejnovější digitální projekční techniku a také revoluční prostorový zvuk DOLBY ATMOS v každém ze svých multiplexů. Diváci využívají populární věrnostní program Premiere Movie Card a oblíbili si luxusní prostředí konceptu Premiere VIP. Premiere Cinemas Czech s.r.o. je soukromou českou firmou, která provozuje multiplexy od roku 2012.

Více informací: www.premierecinemas.cz

Zdroj textu a fotografie: TZ PROTEXT ČTK