Plot se dá stavět i ve sněhu

07.02.2023
V lednu se na nás letos občas snesla i nějaká ta vločka, to nás ale od stavby plotu nemůže odradit. A vás? Vás také ne, vy přece stavíte s námi.

Jsme Kulkabex, s.r.o., firma s dlouholetou praxí se stavbou plotů. Začali jsme s betonovými ploty, protože nám dává smysl, že podporují vaše soukromí, ochraňují ho a dávají vám doma bezpečí. Betonové ploty mají celou řadu výhod, mezi ty největší patří odolnost. Betonové ploty přežijí takřka vše. Díky tomu, že jsou vyrobené z vysoce kvalitního betonu, jsou odolné mechanicky vůči působení klimatických vlivů, nevadí jim vysoké ani nízké teploty, vlhkost ani sluneční záření.

Betonový, přesto šik

Betonové ploty patří k těm, které jsou velmi variabilní. Možná ve vás beton evokuje něco šedého a ne příliš vzhledného, toho se ale bát nemusíte. Betonový plot si vyberete podle vašeho vkusu, vyrábí se v mnoha dekorech, barevných provedeních, na výběr je několik typů zakončení plotu. Betonový plot můžete mít jednostranný či oboustranný, novinkou je lamelový plot, který je průhledný a působí vzdušněji. Nevíte si s výběrem plotu rady? Můžete navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám ukážeme, jak betonový plot ve skutečnosti vypadá, odpovíme vám na všechny otázky a můžete si zde plot rovnou i objednat.

Pokud máte Čáslav příliš z ruky, můžete vyzkoušet náš on-line nástroj pro vizualizaci betonového plotu. Funguje to docela jednoduše, stačí do konfigurátoru zadat parametry plotu a prohlédnout si vizualizaci plotu kolem vzorového domu. Výhodou tohoto nástroje je, že si můžete vyzkoušet různé kombinace, porovnat je a vybrat tu nejvhodnější kombinaci. Navštivte Betonoveploty.net, nebo se přijeďte podívat do Tupadel u Čáslavi a vyberte si i vy kolem vašeho domu betonový plot. S montáží si nedělejte starosti, o tu se postaráme my včetně dopravy na místo určení.

Komerční sdělení.