Parfémy do pračky šetrné k pokožce i prádlu

01.01.2023
Milujete vůni čerstvě vypraného prádla, které si svoje aroma zachovává i po několika dnech ve skříni a provoní celý váš domov?

Máte rádi voňavé, heboučké a nadýchané ručníky, úžasně vonící povlečení a další kousky, které vám po přičichnutí připomíná rozkvetlou louku, zurčící potůček nebo šumící les? Vyměňte aviváž za kvalitní parfémy na praní a užijte si jedinečnou vůni šetrnou k oblečení i vaší pokožce.

Skvělá alternativa k běžným avivážím

Aviváže prádlo na příliš dlouhou dobu neprovoní. Většinou se jedná spíše o krátkodobý a dočasný efekt. Navíc mohou i snižovat kvalitu a účinnost. Pokud hledáte vhodnou alternativu k běžným avivážím v podobě vůně na prádlo do pračky třeba proto, abyste mohli následně prádlo dát do sušičky, pak jsou jako náhrada aviváže skvělou volbou voňavé a hypoalergenní parfémy na praní. Užijte si nekonečnou záplavu vůně na dlouhou dobu.

Unikátní složení vhodné na všechny druhy tkanin

Parfém do pračky má oproti klasickým avivážím naprosto unikátní složení, díky kterému se hodí na všechny druhy tkanin. Vy tak nemusíte mít žádné obavy o poničení prádla, snížení jeho kvality nebo vyblednutí barev. Jeho výhodou je navíc i to, že takto vyprané a navoněné prádlo hravě zvládne i následné sušení v sušičce, na rozdíl od běžných aviváží.

Vonné produkty šetrné i k té nejcitlivější pokožce

Klasická aviváž obsahuje škodlivé chemikálie nevhodné pro děti, alergiky a osoby s citlivou pokožkou. Přílišné množství aviváže kromě toho navíc také ničí savost ručníků a účinnost funkčního prádla. To se vám ovšem u vůně do pračky v podobě speciálních parfémů vyrobených na bázi vonných olejů nestane. Jako mávnutím kouzelného proutku vám provoní nejenom všechno vyprané prádlo, ale i váš domov.

Pro dokonalý efekt stačí jen do každého praní přidat pár kapek přípravku

Velkou výhodou je i jednoduché a minimální dávkování vonného parfému do pračky. Pro dokonalý efekt a intenzivní vůni vypraného prádla stačí do každého praní přidat jen pár kapek vonné esence. Díky tomu je produkt šetrný nejenom k vašemu oblečení a pokožce, ale i k pračce.

Velký výběr vůní pro každého

Vyprané oblečení budete odteď milovat. Užijte si neskonalou a intenzivní vůni, která se bude dlouhé dny linout ze skříně s oblečením. Z rozmanité nabídky parfemovaných vůní pro praní prádla si vybere opravdu každý. K dispozici jsou jemnější i intenzivnější vůně vhodné pro děti i dospělé. Co třeba provonět oblečení, ručníky a povlečení krásným parfémem inspirovaným esencemi na bázi vonných olejů? A pokud nevíte, který konkrétní parfém vybrat, pak není nic jednoduššího než vyzkoušet hned několik vzorků najednou. Po vyzkoušení zjistíte, jaký konkrétní vám vyhovuje, a ten si následně zakoupíte.

Komerční sdělení. Foto: https://pixabay.com/