Necháte si odstranit tetování v Praze? Výborné rozhodnutí - najít v české metropoli kliniku světové úrovně nedá mnoho práce!

25.09.2022
Odstranění tetování – Praha má skvělou pověst!

Přemýšlíte o tom, že byste si nechali odstranit tetování v Praze? Hodláte se zbavit své tělesné výzdoby a naše hlavní město se vám pro takový zákrok zdá být ideální? Ať už takto uvažujete po poradě se zkušenějším kolegou či kamarádem nebo proto, že jste někde narazili na článek vyzdvihující kvalitu zdejších klinik, nutno uznat, že se ubíráte správným směrem! Zkrátka jste si opatřili dostatek relevantních informací. A tak už přinejmenším tušíte, že zřejmě nikde jinde v Evropě nenajdete takové množství prvotřídních klinik, jako právě v Praze. Moderní laserové přístroje, erudovaný personál a velmi rozumné ceny. To je stručná charakteristika zdejší estetické medicíny.

Když už je řeč o moderních přístrojích, podíváme se, jaký typ vám zřejmě udělá nejlepší službu. A zmíníme také aktuální ceny, s nimiž byste v případě, že si dáte tetování v Praze odstranit, měli počítat.

Odstranění tetování – Praha má skvělou pověst!

Lékařská věda se neustále vyvíjí. A tak to, co bylo ještě před dvaceti lety nemyslitelné, je dnes už celkem běžnou záležitostí. K pokroku přitom dochází napříč medicínskými obory. Dříve ojedinělé a komplikované transplantace orgánů jsou řádově častější a také mnohem úspěšnější. Objevují se vakcíny proti rakovině, kloubní náhrady jsou stále dokonalejší a operace očních vad už řada odborníků považuje více méně za rutinu. A estetická medicína? Ta v tomto ohledu rozhodně nezůstává stranou. Vyhlazení vrásek, odsátí přebytečného tuku nebo stále oblíbenější plastika očních víček. A samozřejmě také zákrok, který vás zajímá nejvíce. Odstranění starého, nevhodného nebo jinak nevyhovujícího tetování. To vše vám dnes specialisté zcela samozřejmě nabídnou.

Ať už jsou vaše osobní zkušenosti s lékařskou péčí jakékoliv, faktem je, že celková úroveň české medicíny je v celosvětovém srovnání mimořádná. A je-li řeč o estetické medicíně, můžeme s klidem konstatovat, že řada tuzemských klinik patří k naprosté špičce. Zejména Praha má v tomto ohledu vynikající pověst a za vylepšením svého vzhledu se do ní sjíždějí lidé doslova z celé Evropy!

Laserový paprsek dokáže zázraky!

Tetování si pořizuje stále více lidí. Jeho popularita zkrátka vzrostla natolik, že se stalo doslova masovou záležitostí. Někdo si nechá tělo ozdobit třeba jen jedním a navíc pouze drobným motivem, jiný se pro věc nadchne natolik, že se tetováním pokryje od hlavy až k patě. Život však přináší změny a rozhodně není neobvyklé, když se člověk časem rozhodne takové "permanentní" výzdoby zase zbavit. Odstranění malého motivu je zpravidla celkem snadné. S velkým obrázkem nebo nápisem je to už pochopitelně složitější. Řešení však existuje téměř vždy. Díky moderním postupům se lze zkrátka zbavit i poměrně rozsáhlého tetování. O jakých postupech tu hovoříme? Řeč není o ničem jiném než o využití laserových paprsků. Moderní laserové přístroje, jimiž je vybavena celá řada českých, potažmo pražských klinik estetické medicíny, totiž dovedou hotové zázraky. Nikoliv "na počkání", ale přece!

Výhody moderních přístrojů

Chcete se zbavit starého tetování, protože se vám už nelíbí? Nebo musí pryč, protože máte kvůli němu potíže v zaměstnání? A možná jste jen po letech zjistili, že by vám mohlo způsobit zdravotní problémy a tak si ho chcete dát co nejdříve odstranit. V každém případě však bude rozumné využít tu nejefektivnější metodu. Co říkáte? Jestliže souhlasíte, měli byste vědět, že všechny laserové přístroje sice pracují podobně, ale přesto mezi nimi existují určité rozdíly. Shodný je základní princip, kdy laserový paprsek postupně rozbíjí použité barvivo, kterého se později zbavíte sami díky míznímu systému svého těla.

Nejmodernější přístroje označované zkratkou Nd:YAG mají ovšem ve srovnání se staršími typy přece jen jednu zásadní výhodu. Pracují totiž s takovou přesností a jemností, že se nemusíte obávat žádného zjizvení, vzniku tzv. bílých míst na těle a ani nežádoucího poškození kůže v bezprostředním okolí odstraňovaného motivu. Což byly nedostatky, s nimiž si odborníci dlouho nevěděli tak úplně rady. Když tedy laser, pak nejlépe Nd:YAG!

Skvělé výsledky, přijatelné ceny

S moderními lasery, které jsou používány na mnoha pražských klinikách, dosahují odborníci skvělých výsledků. Ostatně, nejlepším důkazem "dobře odvedené práce" je neustálý nával nových klientů a to jak domácích, tak těch z ciziny. A přestože se nejedná o záležitost vyloženě levnou, ceny, s nimiž se na většině specializovaných pracovišť v České republice setkáte, určitě nebudou nepříjemným překvapením. Ve srovnání s tím, co by vás čekalo na řadě zahraničních klinik, jsou více než přijatelné. Pro lepší představu jsme pro vás na základě sebraných dat sestavili něco jako orientační ceník. Najdete v něm minimální a maximální částky, které byste si měli připravit na každé "sezení", či chcete-li, na každý dílčí zákrok, z něhož se proces odstranění tetování skládá. Na první "pokus" se to totiž zpravidla nepodaří ani těm nejlepším profesionálům. Ceník berte samozřejmě s rezervou. Tady je:

TETOVÁNÍ                                         malé                    střední                    velké

Minimální částka v Kč                   1 200                     2 500                      5 000

Maximální částka v Kč                  3 000                     5 000                      10 000 a více

Prozradíte nám, co vás k úvahám o odstranění vašeho tetování přivedlo? A věděli jste, že za zákrokem nemusíte cestovat nijak daleko, protože je v našem hlavním městě dostatek špičkových klinik?

Komerční sdělení.