Nůžkový party stan poslouží jako místo letního večírku i prodejní stánek

17.02.2022
I když zima neřekla ještě své poslední slovo, lidé už myslí na teplé jarní období.

Plánují, jak trávit dny i večery a bavit se s přáteli či rodinou. Díky party stanu vytvoří příjemné místo, které je ochrání před žhavými paprsky slunce, deštěm i zvědavými pohledy kolemjdoucích.

Party stan je nejpopulárnější způsob zastřešení jakékoliv venkovní akce. Ať už se jedná o letní posezení, reklamní předváděčku, skladovací prostor, archeologické účely, prodejní, firemní a kulturní akce, praktickou stránku party stanu okamžitě oceníte.

Jaké jsou jeho výhody?

Designový produkt má nespočet výhod, s nimiž zajistíte plynulý chod pořádané domácí, společenské, kulturní, firemní i sportovní akce. Nůžkový party stan je praktický a odolný. Velmi rychle ho složíte a dle aktuální potřeby i rozložíte. Při skladování nezabírá mnoho místa, proto se vejde do garáže i kůlny. Díky pevné konstrukci se nemusíte bát, že by nevydržel. Záleží jen na vás, zda dáte přednost špičkové ocelové či hliníkové konstrukci. Při výběru dbejte také na jeho rozměry. Jako prodejní a reklamní stánek postačí velikost 3x3 m, na velkolepý večírek upřednostněte raději rozměrnější varianty až 6x3 m. Když se obrátíte na spolehlivého výrobce, který nabízí na party stany pětiletou záruku, náhradní díly a příslušenství, trefíte do černého.

Nakupujte chytře

Pokud uvažujete o koupi produktu pro domácí či komerční využití, dejte přednost společnosti Expodum, která nabízí kvalitní nůžkové stany v 6 barevných provedeních. Veškeré modely jsou skladem a počítat můžete i s rychlým dodáním. Jestliže chcete využít party stan jako reklamní a prodejní stánek, společnost vám zařídí i potisk podle přání. Díky tomu zařídíte pro svou firmu reklamu, která je v dnešní době klíčem k úspěchu a prosperitě.

Komerční sdělení. Fotka od Gerhard G. z Pixabay