Nové záclony a závěsy vám nabídnou krásnější výhled z okna

03.03.2024

Většina z nás považuje jaro za nejkrásnější období v roce. Pojďte si jej zarámovat jako obraz. Nové záclony a závěsy v oknech promění na jaře se probouzející přírodu, kterou vidíte za okny, na zarámované umělecké dílo.

Díky záclonám nebude jarní příroda vypadat jako fotografie. Dodáte jí nádech jedinečnosti. Na poli s rašícím obilím mohou díky vaším záclonám rozkvést květiny, krajka může vaši zahradu zjemnit a dodat jí nádech tajemnosti. Závěsy udělají kolem nádherného živého obrazu, který vidíte skrz okno, obraz v úchvatném rámu. Pojďte si z výhledů z vašich oken udělat svoji domácí galerii.

Připravte se na Velikonoce

Každoročně se u nás před velikonočními svátky uklízí. K bontonu patří jaro a velikonoční návštěvy vítat s umytými okny a vypranými záclonami i závěsy. Často právě před Velikonocemi nakupujeme nové. Krásné záclony všech typů, které z vašeho okna udělají doslova umělecký výhled, vám nabídne specialista na záclony a bytový textil – Dante. Firma prodává kusové hotové záclony i záclony v metráži. Vyberete si klasické bílé záclony, barevné záclony, voálové záclony i ty, které jsou oblíbené díky svým vzorům do dětských pokojů. Dokonalost pak svým oknům dáte díky závěsům.

Bytový textil dává domovu styl

Připravte se na jaro i dalším bytovým textilem. Co nevidět převlečeme postele do méně teplého povlečení. Hodí se i jiné motivy. Jarní, nebo proti zimě neutrálnější vzory, určitě teplejší barvy, které více ladí s jarem. Dante nabízí i tento sortiment. Pro dospělé i pro děti, v klasických i v moderních vzorech.

Na jaro a Velikonoce můžete připravit i svoji kuchyň pomocí kuchyňského textilu. Jarní barvy textilu ocení vaše koupelna a zlatou tečkou nad přípravami na jaro budou okrasné polštářky. Ty ve vašem obývacím pokoji mohou na míru ladit se závěsy. Do dětského pokojíku pak nezapomeňte na okrasné polštářky s dětskými či vtipnými motivy. Je prostě čas přichystat se za pomoci bytového textilu na jaro i na velikonoční svátky. 

komerční sdělení