Nové byty v Praha 9 čekají na své majitele. Nebudete jimi právě vy?

27.04.2024

I Praha 9 stejně jako další pražské části má své neopakovatelné kouzlo. Vysočany, Prosek, Hloubětín, Harfa. Z někdejších dělnických a továrních čtvrtí vyrostla pulzující čtvrť, která nabízí vše, co moderní člověk požaduje.

Spolu s veškerou občanskou vybaveností, obchody, školami, školkami, kavárnami, restauracemi, galeriemi a dalšími místy kulturního i sportovního vyžití tu najdete i parky a historické památky. Například vzácnou trojlodní románskou baziliku svatého Václava, park Podviní a nedaleké lanové centrum a bobovou dráhu. A kdeže se můžete usadit? Nabízejí se třeba byty Vysočany projektu MiDO Harfa, o kterém se dočtete na odkaze prodej bytů Praha.

Byty k prodeji Praha

Dovolte, abychom vám představili nový rezidenční projekt z pera renomované společnosti Metrostav Development - MiDO Harfa (na internetu hledejte pod odkazem byty Praha 9). Řeč je o nově připravovaném unikátním bytovém domu nacházejícím se v blízkosti obchodního centra Galerie Harfa a O2 arény, jež vyplní proluku mezi ulicemi Drahobejlova a Ocelářská.

Atraktivní mezonety a střešní terasy

K dispozici je celkem 150 bytů s pestrými dispozicemi a velkorysým prostorovým řešením, který jistě zaujme i toho nejnáročnějšího uživatele. Rádi byste bydleli v atraktivním mezonety? Máte ho mít. Stejně jako rozlehlou stření terasu, ze které se vám naskytne dech beroucí výhled na Vysočany.

Perfektní dopravní dostupnost

Že to do centra budete mít daleko? Ale kdepak. Stanice metra Českomoravská je vzdálena jen dvě minuty chůze, stejně jako tramvajové zastávky. Ani nudit se tu nebudete. Novostavba se totiž nachází na perfektním strategickém místě, kde se pořád něco děje. Přesto však budoucím majitelům zajistí bezpečí a soukromí. V oáze klidu v zeleném atriu ukrytém za uličními fasádami tedy určitě. Více informací o projektu najdete na odkazu byty na prodej Praha.

komerční sdělení