Nízký testosteron – příznaky a možnosti doplnění

17.06.2023

Máte podezření, že si na vás nedostatek pohybu, spánku či vyvážené stravy vybírá daň v podobě snížené hladiny testosteronu? Právě pro vás jsme připravili níže uvedené řádky…

Funkci testosteronu v těle detailněji popisuje tento článek: Co je to testosteron. Mezi hlavní příznaky snížené hladiny tohoto hormonu patří:

 • ztráta fyzické síly,
 • ztráta duševní pohody, náladovost, úzkostné stavy,
 • snížený zájem o sex,
 • problémy se soustředěním a pamětí,
 • navýšení objemu tělesného tuku.

Všechny tyto příznaky dokáží znepříjemnit každodenní rutinu osobního i profesního života. Možnosti opětovného zvýšení hladiny testosteronu je několik, tím nejúčinnějším a nejbezpečnějším jsou testosteronové injekce aplikované lékařem v rámci procedury, kdy je klientovo zdraví průběžně monitorováno. V tomto případě odpadají rizika, jako jsou například:

 • Absence pozitivního účinu z důvodu podání nekvalitní látky či nedostatečného množství látky.
 • Zvýšené riziko poškození zdraví z důvodu nadměrného zvyšování hladiny testosteronu.
 • Krátkodobý účinek zvýšení hladiny testosteronu.

Výše uvedenou službu, tj. aplikaci testosteronových injekcí lékařem, který pravidelně monitoruje zdraví pacienta, nabízí v České republice společnosti AlphaLabs s.r.o., jež využívá dekádami ověřené know-how ze zahraničí.

Léčebná procedura se v AlphaLabs s.r.o. dělí na následující kroky:

 1. Úvodní konzultace a vyšetření, na kterém dojde ke změření hladiny testosteronu za pomoci krevního testu. V případě potřeby návrh plánu zvýšení hladiny testosteronu.
 2. Aplikace testosteronové injekce lékařem.
 3. Pravidelné kontroly a odborný dohled v rámci léčebné procedury.

První pozitivní účinky pociťuje pacient již v řádu dnů po aplikaci první injekce.

Pokud na sobě pociťujete výše uvedené příznaky nedostatku testosteronu, domluvte si ještě dnes úvodní konzultaci v AlphaLabs s.r.o. Nenechte se přitom mýlit, sníženou hladinou tohoto hormonu dnes běžně trpí i muži těsně po čtyřicátém roku věku.

Zdroj obrázku: blackday / stock.adobe.com

komerční sdělení