Nezapomenutelný příběh nyní ožívá v nezapomenutelné show. The Little Prince podle nadčasového románu Antoine de Saint-Exupéryho

30.11.2023

Představení odstartují ve středu 27. března 2024 v Kongerosvém centru Praha.

Vstupenky v prodeji na www.ticketlive.cz.

Po vyprodaných představeních v Paříži, Sydney, Dubaji a odehrané sezóně na Broadwayi přichází 27. března 2024 Malý princ, který si letos připomíná své 80. výročí prvního vydání, jako jedna z nejprodávanějších a nejpřekládanějších knih všech dob, do Prahy. Nové scénické zpracování je plné tance, akrobacie a průkopnické technologie, tzv. video mapingu, který klasický dobrodružný příběh milovaný všemi generacemi doslova oživuje.

Malý princ, produkovaný Broadway Entertainment Group, ožívá v kouzelné divadelní hře. Představí plejádu úchvatných postav a barevných kostýmů, a nabídne svět plný tance, hudby, projekcí a akrobacie. Oceněnovaný tvůrčí tým Malého prince vede režisérka a choreografka Anne Tournié, libreto a spolurežie se ujal Chris Mouron, původní hudbu složil Terry Truck.

"Jsme moc rádi, že pokračujeme zrovna v Praze. Na své cestě Malý princ sdílí poselství lidskosti s mnoha různými lidmi a kulturami, se kterými se setkává. S pokorou přinášíme jeho příběh o přátelství, osamělosti, lásce, péči o druhé a o naši planetu zpět na Saharu," říká o představení režisérka Anne Tournié

Celé generace po celém světě milují Malého prince. Román byl přeložen do 250 jazyků a prodalo se jej neuvěřitelných 200 milionů výtisků, čímž se stal druhou nejprodávanější knihou v moderní historii.

PLÁN PŘEDSTAVENÍ:

  • Středa 27. března ve 20:00
  • Čtvrtek 28. března ve 20:00
  • Pátek 29. března ve 20:00
  • Sobota 30. března v 16:00 a 20:00
  • Neděle 31. března v 14:00 a 18:00

Autor: Petr Mráček

Foto: Archiv autora