Nepromeškejte letošní Black Friday v OKAY

26.10.2022
Jak ušetřit za pořízení vánočních dárků? Důležité je sledovat slevové akce.

Mezi ty největší tradičně patří Black Friday. Tato listopadová akce se týká celé řady internetových obchodů. Prodejce elektroniky a nábytku OKAY si však pro vás připravil jedinečnou slevovou akci, která bude trvat rovnou celý měsíc. Podívejte se, na co všechno se slevy vztahují a jak je můžete využít.

Black Friday je 7. důvod proč nakupovat na OKAY

  1. Celoročně nakoupíte za výhodné ceny, protože v OKAY pro vás každý den kontrolují ceny tisíců produktů na trhu a nabízí skutečně skvělé ceny.
  2. Na svou objednávku nemusíte čekat, protože drtivá většina zboží je skladem.
  3. Nákup si můžete vyzvednout na prodejně. Stačí si jen vybrat z široké sítě 90 prodejen elektra v celé ČR.
  4. Naprostou samozřejmostí je i možnost nákupu na splátky.
  5. Rozmysleli jste si nákup? Žádný problém. Odstoupit od kupní smlouvy v zákonné lhůtě můžete přímo na prodejně. Nemusíte nic balit ani nikam posílat.
  6. S reklamacemi si nedělejte starosti. Zboží můžete reklamovat přímo na prodejnách OKAY. Žádné odesílání poštou, žádné obavy!
  7. Využijte velmi zajímavou akci Black Friday a získejte u OKAY opravdu znatelné slevy. Pečlivě si projděte nabídku v dílčích zbožových kategoriích a objevte ty nejzajímavější a nejvýhodnější ceny.

Pořízení vánočních dárků levně a s předstihem

A aby nebylo potřeba čekat až na konec listopadu, kdy bývá termín běžného Black Friday, jsou slevy u OKAY již od začátku listopadu a budou platit po celý měsíc. Vánoční nákupy dárků a všeho potřebného tak můžete zvládnout s dostatečným předstihem a následně si jen užívat klidnou atmosféru blížící se zimy. Díky delšímu trvání slevy máte dostatek času na pečlivý výběr konkrétního produktu a promyšlení, co všechno by se vám mohlo hodit. Letos na Black Friday 2022 tak můžete mít dárky již dávno vyřešené.

Elektronika i nábytek

V rámci výhodných slevových akcí máte k dispozici celý sortiment OKAY. A to zahrnuje veškerou malou, ale i velkou elektroniku nebo spotřebiče. Snadno tak pořídíte dárky i praktické věci do vlastní domácnosti. K tomu se navíc slevy vztahují také na sortiment nábytku. Při těchto akcích si můžete doplnit důležité vybavení a pořídit si například déle odkládaný kousek.

Komerční sdělení. Fotka od KTkato z Pixabay