Město Březová u Sokolova zve na festival KRIMIFEST 2023

19.10.2023
Březová (Sokolovsko) 19. října 2023 (PROTEXT) - V termínu od 7. do 12. listopadu 2023 se v Kulturním domě na Březové u Sokolova uskuteční další ročník festivalu kriminálních filmů a prevence kriminality tzv. KRIMIFEST BŘEZOVÁ 2023.

Festival se uskuteční pod záštitou policejního prezidenta ČR genpor. Mgr. Martina Vondráška, kterou mají pořadatelé zajištěnou přímo z Policejního prezídia. Kromě filmových promítání proběhne bohatý doprovodný program. Půjde o benefiční koncert Hudby Hradní stráže a Police ČR, dále o přednášku regionálního kriminalisty plk. Mgr. Rudolfa Flašky nebo kurz sebeobrany pro ženy.

Novinkou ročníku je také spolupráce s Nadací O2 v projektu Chytrá škola, která bude součástí bohatého programu pro školy od Kriminalistického ústavu PČR a Policie ČR.

Zajímavostí festivalu bude beseda na téma "PŘÍPADY PRVNÍHO ODDĚLENÍ" s hercem Miroslavem Hanušem alias "majorem Korejsem" a scenáristou Janem Malindou. Letošní 23. ročník festivalu uzavře koncert filmové hudby symfonického orchestru Dalibora Havlíčka.

Více informací a předprodej vstupenek na www.mfc-brezova.cz

Zdroj textu a fotografie: TZ PROTEXT ČTK