Magic box přináší filmové novinky na Blu-ray™ a DVD ÚNOR 2024

25.01.2024

Začínají desáté Hladové hry. Osmnáctiletý Coriolanus Snow čeká jen na to, jak v nich zazáří. Tentokrát jako mentor jednoho z vyvolených. Tvrdě dřel, aby dokázal naplno využít svůj šarm, znalosti a dovednosti, které mohou dovést vyvoleného k vítězství. Bohužel, štěstěna mu není nakloněna. Dostal ponižující úkol. Trénovat největšího outsidera, dívčí zástupkyni chudého dvanáctého kraje Lucy Gray. V aréně bude probíhat boj na život a na smrt. Mimo arénu se v Coriolanovi ale probouzejí city... a tak se musí rozhodnout, zda bude dodržovat pravidla nebo se bude řídit pudem sebezáchovy, který mu radí něco jiného. Boj o přežití nakonec odhalí, kdo je nevinné ptáče a kdo had, čekající na svou příležitost zaútočit. Hunger Games: Balada o ptácích a hadech vychází na DVD a Blu-ray™. 

Blumhouse přetavili legendární videohru (Five Nights at Freddy´s) do podoby mrazivého hororu. Mike, čerstvě bez práce a s perspektivou, že přijde o opatrovnictví své malé sestry, přijme práci nočního hlídače v uzavřené pizzerii Freddyho Fazbeara. Na první pohled se to může zdát jako pohodová a nenáročná práce, jenže Mike záhy zjistí, že Freddyho restaurace skrývá četná překvapení. Nevysvětlitelné události, do nichž se Mike zaplétá čím dál víc, ho postupně zavedou do situace, která připomíná tu nejděsivější noční můru, jakou si můžete představit. Pět nocí u Freddyho vychází na DVD a Blu-ray™.

Připravte se na hvězdné rodinné setkání v nejnovější kapitole oblíbeného hitu Trollové z dílny DreamWorks Animation. Princezna Poppy a Větvík se vydávají na nebezpečnou záchrannou misi. Trollové 3 na DVD jsou pořádná jízda!

Dobrodružství jedné z nejmocnějších hrdinek světa pokračuje ve filmu Marvels. Carol Danvers, známá také jako Captain Marvel, získala zpátky svou identitu, kterou jí vzali kreejští tyrani, a pomstila se Nejvyšší inteligenci. Když ji povinnosti zavedou k anomální červí díře, její schopnosti ji propojí s Kamalou Khan, alias Ms. Marvel, a její vzdálenou "neteří", kapitánkou Monicou Rambeau. Nesourodá trojice musí spojit síly a naučit se kooperovat, aby mohla společně zachránit vesmír. Koncem února vychází na DVD, Blu-ray™ a v kolekci dvou filmů.

S.O.S.! Tajemný superpadouch pokryl džungli toxickou růžovou pěnou, která vybouchne při kontaktu s vodou! A do období dešťů zbývá méně než měsíc… Pro Maurice a jeho přátele začíná neúprosný závod s časem v boji za záchranu jejich domova! Esa z pralesa 2: Světové dobrodružství vychází na DVD a také jako kolekce s prvním dílem.

Z katalogových titulů se můžete těšit na 4K Ultra HD filmu Nákaza.

Více na https://www.magicbox.cz