Magic Box představuje filmové novinky na KVĚTEN 2024

17.04.2024

Hrabě Frank Kostka (Hynek Čermák), jeho žena Vivien (Tatiana Dyková) a jejich dcera Marie (Yvona Stolařová) žijí na svém rodovém zámku Kostka. Udržovat zámek v chodu jim pomáhá hospodyně paní Tichá (Eliška Balzerová), údržbář Krása (Pavel Liška) a komorník Josef (Martin Pechlát). Původní zájem návštěvníků zámku o kletbu komtesy Marie už netáhne jako dřív, což Marii vůbec nevadí – alespoň má dostatek času na svého Maxe (Zdeněk Piškula), šlechtice z vedlejšího zámku Hvězda. Frank je ovšem v koncích, není dost peněz ani na výplaty, ani na potřebné opravy. A právě v tu chvíli se objeví dcera právníka Bendy (Vojtěch Kotek) Denisa (Simona Lewandowska), která rozvíří poklidné vody rodového sídla…Úspěšný kinohit Aristokratka ve varu vychází na DVD.

Ve filmu Duna: Část druhá se Paul Atreides spojí s Chani a Fremeny a zároveň se vydá na válečnou stezku pomsty proti spiklencům, kteří zničili jeho rodinu. Čelí volbě mezi svou životní láskou a osudem známého vesmíru a snaží se zabránit strašlivé budoucnosti, kterou může předvídat jen on. Film vyjde na DVD, Blu-ray™, UHD a také v kolekci obou filmů ve všech formátech.

Fanny a Jean působí jako naprosto dokonalý pár. Mají vše, o čem ostatní sní. Vše ale změní jedno náhodné setkání. Když Fanny potká Alaina, svého bývalého kamaráda ze střední, bezděčně propadá jeho neodolatelnému šarmu. Její pocit štěstí a poklidu v idylickém manželství dostává trhliny. A s každou další schůzkou jsou si s Alainem bližší a bližší…Vypravěčský mág Woody Allen se opět s lehkostí a ironií směje lidské pošetilosti, bezradnosti a složitosti vztahů. Zásah štěstím vychází na DVD a Blu-ray™.

Skvělá animovaná špiónská komedie Špióni v převleku konečně na DVD s českým a slovenským dabingem! Superšpión Lance Sterling (v původním znění a předlohou Will Smith) a geniální vědec Walter Beckett (v původním znění a předlohou Tom Holland) musí spojit síly, aby zachránili svět. Lance se díky novému vynálezu biodynamického maskování promění ve statečného, divokého, majestátního a dokonale nenápadného….holuba. Akční a neuvěřitelně vtipné animované dobrodružství od tvůrců Doby ledové a Ria.

Z katalogových titulů vydáme UHD filmů Skrytá identita, Trilogie Dannyho parťáci, Firma, Jádro, Americký sniper. Vybrané tituly také ve steelbooku v limitovaném množství. Na DVD nově vychází Tina Turner, drama o skutečném životě této rockové hvězdy a velkolepý film Hala Wallise Tisíc dnů s Annou s Richardem Burtonem a Geneviève Bujold v hlavních rolích, drama, které si ve své době vysloužilo devět nominací na Cenu Akademie®. Na Blu-ray™ vychází sci-fi komedie Johna Hughese Podivná věda, ve které se dvěma dospívajícím kamarádům podaří stvořit "dokonalou ženu" Lisu.

Na květen jsme zařadili několik nových filmových kolekcí: Predátor 1.-4. (4DVD), Sám doma 1+2 (2DVD a 2BD), Den nezávislosti 1+2 (2DVD a 2BD) a Deník princezny 1+2 (2DVD).

Více na www.magicbox.cz