Magic Box představuje filmové novinky na Blu-ray™ a DVD PROSINEC 2023

16.11.2023

Harrison Ford se vrací do role legendárního hrdiny archeologa v očekávaném závěrečném díle kultovní série – ve velkém, světoběžnickém, strhujícím filmovém dobrodružství Indiana Jones a nástroj osudu. Film vychází 6. prosince na DVD a Blu-ray™. 

Báli jste se u jedničky? Tak se připravte na druhý díl, který měl v kinech téměř 100 000 diváků! Sestra II je pokračováním celosvětového hitu Sestra a sleduje sestru Irenu, která se opět střetává s démonickou jeptiškou Valakem. Film vyjde na DVD, Blu-ray™ a 4K UHD a také v kolekci DVD a Bluray™. 

Želvy Ninja se vrací, tentokrát ve velmi neotřelém a zábavném animáku. Po letech, kdy byli chráněni před lidským světem, se želví bratři rozhodnou díky svým hrdinským činům získat srdce obyvatelů New Yorku a být bráni jako normální teenageři. Jejich nová kamarádka April O'Neilová se jim snaží pomoci svrhnout tajemný zločinecký syndikát, což nebude lehká mise, neboť se na ně chystá armáda mutantů. Želvy Ninja: Mutantí chaos vyjdou na DVD. 

Kenneth Branagh jako slavný detektiv Hercule Poirot řeší děsivou záhadu ve filmu Přízraky v Benátkách na DVD. Z katalogových titulů se můžete těšit na Purpurovou barvu Stevena Spielberga, která vychází poprvé na 4K UHD s českým dabingem a DVD kolekci filmů Vetřelec vs. Predátor a Vetřelci vs. Predátor 2

Znovu zařazujeme do prodeje na našem trhu DVD tituly Pravdivé lži Jamese Camerona s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli, romantickou komedii s Cameron Diaz Něco na té Mary je a komedii Vybíjená: Běž do toho na plný koule a dále na Blu-ray™ moderní verzi oblíbeného klasického příběhu Zázrak v New Yorku, Fantastický pan Lišák Wese Andersona, akční thriller Stav obležení s Denzelem Washingtonem, Annette Bening, Brucem Willisem, celovečerní animovaný film Simpsonovi ve filmu, akční Hitman a válečné drama Tora! Tora! Tora! v původní a prodloužené japonské verzi.

Více na:

https://www.magicbox.cz