Magic Box představuje filmové novinky na Blu-ray™ a DVD ČERVENEC 2024

25.06.2024

Kaskadér Colt Seavers (Ryan Gosling) býval hvězdou svého oboru, dokud se při jedné obzvlášť náročné akční scéně cosi nepokazilo. Sice dal filmovému průmyslu definitivní sbohem, ale po roční pauze přijme nabídku vrátit se ke své kaskadérské kariéře ve filmu, který režíruje jeho bývalá láska Jody (Emily Blunt). Celé natáčení je v ohrožení, protože klíčový herec se vypařil neznámo kam a Colta pověří jeho nalezením. To ovšem zpřehází Coltovy životní priority. Uvědomí si, že mu svět filmu strašně chyběl, že režisérka Jody je jeho životní láska, a že když nenajde hvězdu jejího filmu, možná jí to zničí kariéru. Akčními kousky nadupanou romantickou komedii Kaskadér natočil David Leitch, režisér hitu Bullet Train a producent Johna Wicka. Vychází na DVD, Blu-ray™ a UHD a jako limitovaná steelbook edice.

Godzilla x Kong: Nové impérium

Pokud máte rádi fantastické scifi filmy, tak si nenechte si ujít akční snímek Godzilla x Kong: Nové impérium. Epická bitva pokračuje výbušným, akčním dobrodružstvím, které sleduje Kongovu cestu za nalezením své rodiny v neobjevených útrobách "Duté Země". To, co zde objeví, s sebou bohužel přináší zatím nejnebezpečnější hrozbu pro lidstvo... Takovou, které lze čelit pouze spojenými silami Konga a Godzilly. Třeskutá akce Godzilla x Kong: Nové impérium vychází na DVD, Blu-ray™ a UHD a v limitovaném steelbooku.

Temný případ: Noční krajina

Čtvrtá série oceňované detektivní/mysteriózní antologie HBO® Temný případ: Noční krajina se odehrává v šesti strhujících epizodách. Když v Ennisu na Aljašce padne dlouhá zimní noc, osm mužů, pracujících na arktické výzkumné stanici Tsalal, zmizí beze stopy. K vyřešení případu budou muset detektivové Liz Danversová (držitelka Oscara®* Jodie Foster) a Evangeline Navarrová (Kali Reis) jít vstříc temnotě, kterou v sobě nesou, a ponořit se hluboko do děsivých faktů, které leží pohřbené pod věčným ledem. Vychází na DVD a Blu-ray™.

Nejoblíbenější kung fu pandí bojovník Po se dočkal vydání všech 4 bláznivých akčních filmů pohromadě v Kung Fu Panda kolekce 1-4 4DVD.

Vydáme skvělé a oceňované filmy na Blu-ray™. Čeká vás: Parazit, Anatomie pádu, Velryba, Nejhorší člověk na světě, Trojúhelník smutku, Melancholie.

Více na www.magicbox.cz 

TZ