Magic Box představuje filmové novinky na Blu-ray™ a DVD ČERVEN 2024

29.05.2024

Oslavte život a hudbu ikony, která inspirovala generace svým poselstvím lásky, míru a jednoty. Ve filmu, o kterém kritici říkají, že "vás přiměje vstát a jásat" (Shawn Edwards, Fox TV), objevíte silný příběh Boba Marleyho o překonání nepřízně osudu a cestě za jeho revoluční hudbou, která změnila svět. Do kin uvedený Bob Marley: One Love vychází na DVD, Blu-ray™ a UHD a v limitovaném steelbooku.

Epická bitva pokračuje výbušným, akčním dobrodružstvím, které sleduje Kongovu cestu za nalezením své rodiny v neobjevených útrobách "Duté Země". To, co zde objeví, s sebou bohužel přináší zatím nejnebezpečnější hrozbu pro lidstvo... Takovou, které lze čelit pouze spojenými silami Konga a Godzilly. Třeskutá akce Godzilla x Kong: Nové impérium vychází na DVD, Blu-ray™ a UHD a v limitovaném steelbooku.

Nejslavnější pandí bojovník všech dob se vrací a bude mít fůru práce. Ve čtvrtém díle oblíbené série Kung Fu Panda studia DreamWorks Animation bude Po vybírat svého nástupce do role Dračího bojovníka. Nejdřív se ale rozhodne podniknout poslední dobrodružnou misi a spolu s pohotovou liščí zlodějkou se vydá odhalit pravdu o nedávno spatřených kung fu bojovnících, které v minulosti porazil, a musí se postavit mocné čarodějnici. Kung Fu Panda 4 vychází na DVD.

V červnu vycházejí nové filmové kolekce: 6disková Blu-ray™ kolekce Star Wars epizody VII-IX, která obsahuje 3 Blu-ray™ s filmem a 3 bonusové disky, kolekce dvou filmů Žhavé výstřely 1+2 na DVD a Blu-ray™, DVD kolekce 2 filmů Moucha 1+2, DVD kolekce tří filmových adaptací nadčasových románů C. S. Lewise Letopisy Narnie a Lego kolekce na DVD, ve které najdete Lego Příběh, Lego příběh 2 a Lego Batman film.

Více na www.magicbox.cz