Magic Box přináší filmové novinky na Blu-ray™ a DVD LEDEN 2024

14.12.2023

Nová generace hvězd se připojí k akčním legendám do adrenalinové dobrodružství Expend4bles: Postr4datelní. K Jasonu Stathamovi, Sylvesteru Stallonemu, Dolphu Lundgrenovi a Randymu Coutureovi se poprvé připojují Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox a další. Vyzbrojeni všemi zbraněmi, které se jim dostanou do rukou, a schopnostmi je použít, jsou poslední obrannou linií světa a týmem, který je povolán proti nebezpečnému dealeru zbraní. Film vychází 17. ledna na DVD a Blu-ray™ a také v kolekci všech filmů.

Představte si, že žijete v roce 2041, kdy máte právo být po nehodě či jiné nepřirozené smrti oživeni. Stačí si jen pravidelně vytvářet digitální zálohu své osobnosti – Bod obnovy. Agentka Em právě dostává do rukou případ, kdy byla základní pravidla obnovy porušena. Bod obnovy oběti byl smazán a Em tak má před sebou výjimečný zločin. Strhující příběh zasazený do blízké budoucnosti, kdy technologie budou zaručovat lepší život a lidé si budou moci zaplatit jeho prodloužení. Film vychází 24. ledna na DVD a Blu-ray™.

Velkolepý akční thriller Stvořitel se odehrává v budoucnosti uprostřed války mezi lidskou rasou a silami umělé inteligence. Bývalý agent speciálních jednotek (John David Washington), který truchlí nad zmizením své ženy (Gemma Chan), je naverbován, aby zabil architekta pokročilé umělé inteligence, který vyvinul záhadnou zbraň s mocí ukončit válku... a lidstvo samotné. Vychází na DVD.

TIP: Další fantastické filmy najdete na stránce SCIFI FILMY.

Padesát let od vzniku nejděsivějšího hororu všech dob přinášejí Blumhouse a režisér David Gordon Green jeho novou kapitolu Vymítač ďábla: Znamení víry. Na DVD a Blu-ray™ vychází 17. ledna.

Z katalogových titulů se můžete těšit na další filmy Národního filmového ústavu a to Blu-raye™ Adelheid a Světáci. A do prodeje opět zařazujeme legendární dílo Pan Wonka a jeho čokoládovna na DVD.

Více na www.magicbox.cz