Magic Box uvádí filmové novinky na Blu-ray™ a DVD BŘEZEN 2024

21.02.2024

Zatímco Arthur Curry plní své povinnosti jako Král sedmi moří, prastará a zlovolná síla se probouzí. Aby ji Aquaman porazil, obrátí se na svého uvězněného bratra Orma, bývalého krále Atlantidy, a uzavře s ním nepravděpodobné spojenectví. Společně musí odložit své rozdíly, aby ochránili své království a zachránili Aquamanovu rodinu i svět před nevratnou zkázou. Aquaman a ztracené království vyjde na 4K UHD, Blu-ray a DVD. Vyjde také kolekce obou filmů na DVD a Blu-ray a můžete se těšit i na edice Aquaman a ztracené království ve steelbooku. 

Film Wonka vypráví podivuhodný příběh o tom, jak se mladý snílek jménem Willy Wonka stane největším světovým vynálezcem, kouzelníkem a výrobcem čokolády. Film vyjde na 4K UHD, Blu-ray a DVD a můžete se těšit i na edice Wonky ve steelbooku.

Po Mimoních přichází studio Illumination s dalšími animovanými hrdiny na DVD. Ptáci stěhováci vyprávějí o kachní rodince, která touží zažít dobrodružství a vydají se na cestu do teplých krajin, až na exotickou Jamajku.

Animovaná muzikálová komedie Přání vypráví o kouzelném království Rosas, kde mladá dívka Aša vysloví tak mocné přání, že jej vyslyší i samotný vesmír. Nebo spíše živoucí kouzelná koule s nezměrnou energií zvaná Hvězdička. Společně s Hvězdičkou Aša čelí hrozivému nepříteli, vládci království Rosas. Když se jeden odvážný člověk spojí s magií hvězd, dějí se úžasné věci. Pohádka Přání vychází na DVD. 

Z katalogových titulů vydáme Blu-ray filmu Kontakt s Jodie Foster a nově digitalizované filmy Národního filmového archivu Vesničko má středisková, Slavnosti sněženek, Konec starých časů na Blu-ray. Poprvé na Blu-ray dále vychází drama Sufražetka o ženách, které jsou ochotny v boji za rovnoprávnost ztratit vše s Meryl Streep, Carey Mulligan a Helenou Bonham Carter, Hokejový zázrak, inspirativní příběh podle skutečných událostí z historie sportu, akční drama Strážní loď Sand Pebbles, které získalo 8 nominací na Cenu Akademie®, romantická komedie Deset důvodů, proč tě nenávidím, britská komedie Bačkorová četa, hudební romantické drama Kalifornský sen s Dakotou Johnson a Tracee Ellis Ross, mysteriózní romantické drama Přízrak a temný thriller, který natočila režisérka Sofia Coppola Oklamaný s hvězdným hereckým obsazením (Colin Farrell, Nicole Kidman, Kirsten Dunst a Elle Fanning).

Více na www.magicbox.cz