Kurz permanentního make upu vám pomůže zdokonalit vaši techniku a odhalit chyby

30.12.2020
Kurzy jsou pro váš rozvoj a konkurenceschopnost naprosto zásadní. Pokud o tom pochybujete, přečtěte si tento článek!

Je už to nějaký ten pátek, co jste naposledy absolvovali kurz permanentního make upu? V tom případě byste to měli rychle napravit. Možná si říkáte, že už žádný kurz nepotřebujete. Vždyť máte roky praxe. Jste si jisti, že to stačí? Pokud na sobě přestanete pracovat a nerozšíříte nabídku svých služeb o nové metody, i ty nejvěrnější klientky se přesunou ke konkurenci. Kurzy jsou pro váš rozvoj a konkurenceschopnost naprosto zásadní. Pokud o tom pochybujete, přečtěte si tento článek. Dozvíte se, proč byste měli vy nebo vaši zaměstnanci absolvovat kurzy pravidelně a jak vám pomůžou posunout vaše podnikání na naprosto jinou úroveň.

Kurzy permanentního make upu jsou přínosné i pro zkušené profesionály

Oděvní průmysl, kadeřnické a kosmetické služby se řídí módními trendy. Žádná jiná odvětví se nevyvíjí tak rychle a dramaticky. Co bylo hitem podzimu, může být už na jaře out. Pokud chcete jít s dobou, bez odborných kurzů to jednoduše nepůjde. Vaše klientky budou nové metody vyžadovat. Aktuálně je velmi populární metoda pudrového obočí. Přirozená krása je opět v kurzu. Pudrová metoda dokáže elegantně zamaskovat chybějící chloupky a vyrovnat rozdíly mezi pravým a levým obočím. Její největší výhodou je, že ji laik na první pohled nerozezná. Je dokonce přirozenější než profesionální líčení. Pokud tato metoda není v nabídce vašich služeb, měli byste se o ni aktivně zajímat.

4 důvody, proč si ženy oblíbily pudrové obočí:

  1. Přirozený vzhled je současným módním trendem. Ženská tvář by měla být nahá. Nenápadné líčení se začíná čím dál, tím víc prosazovat. Není to ovšem jen otázka módních trendů. Současná situace přeje minimalismu a přirozenosti. Jsme nuceni nosit roušky a pracujeme z home office. Ženy nepotřebují nánosy líčidel. Potřebují být upravené. K nahému líčení se nejlépe hodí přirozené obočí. Pokud ho ženě nenadělila příroda, můžete jej vytvořit vy s pomocí pudrové metody.
  2. Pudrové obočí vydrží déle než microblading, protože barvy pronikají do větší hloubky. Odhadem vydrží 1,5 až 2 roky.
  3. Také se hojí rychleji.
  4. Je to novinka, kterou upřednostňují ženy, které by si rády upravily své obočí, ale microblading jim z jakýchkoliv důvodů nevyhovuje.

Mohlo by vás zajímat

Pandemie koronaviru mění módní trendy. Kvůli rouškám se přesouvá pozornost na oči. Prodej řasenek a produktů na úpravu obočí se zvýšil. Experti se navíc domnívají, že tento trend pandemii přežije. Ženy se budou chtít líbit i v roušce. Aby byl výsledek dokonalý, musí krásně nalíčené oči doplnit dokonale upravené obočí. Máte tedy o důvod víc, proč se naučit nové metody právě teď.

Zpětná vazba specialisty vás posune mílovými kroky kupředu

Kurzy neslouží jen k tomu, abyste se naučili nové dovednosti. Kvalitní kurz vám hlavně poskytne velmi přínosnou zpětnou vazbu. Pod dohledem odborníka můžete dotáhnout svou techniku a držení rukou k naprosté dokonalosti. Lektor vás pochválí a upozorní na chyby. Obojí vás motivuje k lepším výkonům. Chybu může udělat i velmi zkušená specialistka či specialista. Odborník vás upozorní na nejčastější z nich. Můžete být zkušený profesionál s darem od Boha, ale i v tomto případě byste neměli zanevřít na své vzdělání. Špičky v oboru se vzdělávají po celou svou profesní kariéru.

Pokud si chcete vybudovat širokou základnu stálých klientů, investujte do svého vzdělání

Aplikace permanentního make upu musí být naprosto přesná a bezchybná.

Špatná technika může nadělat mnoho nepříjemného nejen na obličeji vaší klientky, ale také poškodí vaší reputaci.

Taková škoda se jen velmi těžko napravuje.

Kvalitní kurzy vám pomohou zvládnout techniku držení rukou na jedničku. Naučíte se trendy novinky a získáte nenahraditelnou zpětnou vazbu.

Souhlasíte s námi? Absolvujete vzdělávací kurzy pravidelně? Pomohl vám kurz získat nové zákaznice? Vaše osobní zkušenosti nás zajímají. Napište nám.

Komerční sdělení.