Kurz permanentního make upu - 8 zásadních důvodů, proč se vám vyplatí do něj investovat

21.12.2020
Uvažujete o absolvování kurzu permanentního make upu, ale ještě nejste zcela rozhodnuti, zda do toho půjdete? V našem článku se na specializované kurzy zaměříme.

Uvažujete o absolvování kurzu permanentního make upu, ale ještě nejste zcela rozhodnuti, zda do toho půjdete? Ano, ceny specializovaných lekcí pro profesionální vizážisty něco stojí, ale můžete si být jistí, že se vám investované peníze do vzdělání vrátí i s úroky. V našem článku se na specializované kurzy zaměříme. Dozvíte se, proč byste si je neměli nechat ujít a jak vám může certifikát pomoct profesně. Díky tomuto článku si budete umět vybrat skvělého lektora, který vás opravdu něco naučí. Pod jeho vedením se zaručeně zbavíte chyb a zlepšíte svou techniku.

Kurz permanentního make upu vám poskytne konkurenční výhodu

Se salony a vizážistkami, které nabízí aplikaci permanentního make up se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Realita je ale taková, že microblading a 3D make up nemůže dělat kdokoliv. Určité techniky se lze naučit, ale základním předpokladem úspěchu jsou talent, vytříbený vkus a dokonalé estetické cítění. Při líčení očí lze nadělat hodně chyb, které ženy dělají starší. Špatné líčení umyjete a můžete začít znovu. Permanentní jen tak neopravíte. Profesionální vizážista nesmí udělat chybu. Talent se nedá naučit, ten prostě musíte mít. Avšak správnou techniku a nové postupy se naučit můžete. Talentovaný specialista s perfektně zvládnutou technikou bude vyčnívat z davu. A to je přesně to, co chcete. Vaše práce je tou nejlepší reklamou, tak proč ji nedovést k absolutní dokonalosti?

Lekce pod vedením odborníka potřebujete z těchto důvodů:

 1. Specialista vás upozorní na nejčastější chyby a názorně vám ukáže, jak se jim vyhnout. Zkušený odborník má za sebou tisíce hodin praxe. Máte tedy garanci, že jeho postupy fungují.
 2. Pod odborným vedením vyšperkujete držení rukou. Získáte jistotu a sebevědomí. Máte vůči svým klientkám obrovskou morální odpovědnost. Jako podnikatel navíc odpovídáte i za škodu. Nespokojené klientky mohou vyžadovat finanční kompenzace. Musíte se tedy naučit, jak pracovat pod tlakem.
 3. Seznámíte se s novinkami. Sledovat nové trendy je naprostá nutnost!
 4. Naučíte se, jaká je ideální hloubka a intenzita barev.
 5. Lektor vám předvede danou metodu v praxi na modelce.
 6. Budete mít k dispozici modelky, na kterých si pod odborným vedením vyzkoušíte nové poznatky.
 7. Získáte skvělou zpětnou vazbu, která vám umožní zapracovat na vašich slabých stránkách a motivuje vás k lepším výkonům.
 8. Během kurzů si vyzkoušíte práci s nejmodernějšími přístroji a materiály.

Dejte si na výběru lektora záležet

Nabídka různých lekcí je velmi široká. Zvláště ve větších městech máte příležitost naučit se novým dovednostem od špiček v oboru. To je skvělé, ale pro koho se rozhodnout?

Na co se při výběru zaměřit:

 • Zkušenosti a renomé vyučujícího - nestačí přečíst si pouze program. Pečlivě si projděte také portfolio lektora. Zjistěte si, jak dlouho působí v oboru. Projděte si nejen recenze klientek, ale také účastníků jeho kurzů. Úžasný vizážista nemusí být úžasný učitel. Pokud nebude umět vysvětlit dané postupy a poskytnout přínosnou zpětnou vazbu, je vám takový odborník k ničemu.
 • Požadovaná odbornost pro účast - jednotlivé kurzy se mohou lišit podle úrovně vaší odbornosti. Vždy se ujistěte, pro koho je určen (začátečníci, pokročilí, specialisté).
 • Program - předem si zjistěte, z jakých částí se program skládá. Zda budete mít k dispozici modelky a veškeré vybavení a materiály.
 • Cena kurzu a certifikace - ujistěte se, že je cena kurzu konečná. Cena odborné certifikace může být uvedena zvlášť.

Kvalitní kurz vám umožní dosáhnout vynikajících výsledků

Špičkový specialista musí jít s dobou. Odvětví permanentního make upu se vyvíjí velmi dynamicky.

Pokud chcete udržet krok s konkurencí, musíte mít skvělý přehled o nových metodách a perfektně ovládat veškeré postupy.

Díky odborně vedenému kurzu budete karierně růst a rozšíříte svou klientskou základnu.

Máte už nějaký kurz za sebou? Byli jste s jeho náplní a průběhem spokojeni?

Podělte se s námi o vaše zkušenosti a pokud chcete, přidejte i pár osobních tipů.

Komerční sdělení.