Káva, to není jenom espresso!

25.04.2024

Také máte rádi kávu? A jakou máte nejraději? Nedáte dopustit na klasické silné espresso? Nebo s kávou potřebujete i mléko, a tudíž je vaší volbou cappuccino, flat white či latté? To je ale káva jako nápoj.

Zrnková káva ale má i spoustu dalšího využití. Z kávy se připravují báječné dezerty jako italské affogato či tiramisu. Skvělé jsou i kávové sušenky a kávový dort. Stejně jako další kávové nápoje včetně těch alkoholických. Bombardino, irská káva. A pak je tu spousta káv ochucených. Čokačíno, bižudrink, mangové potěšení, medvědí caffé latte, vanilkové caffé a spousta dalších. Naprosto famózně káva chutná s čokoládou.

Znáte nápoj Cascara?

My ale máme ještě jeden způsob, jak si tento nápoj plnými doušky vychutnat. Slyšeli jste o nápoji Cascara? Ten se získává z dužiny kávových třešní. Na rozdíl od klasické kávy ale obsahuje menší množství kofeinu, což umožňuje dopřát požitek z kávy i těm, kteří příjem této povzbuzující látky chtějí omezit. Objevte nový způsob, jak si užít kávu.

Káva jako dárek

Nevíte, co darovat svým blízkým? Pokud to jsou kafaři, volba je jasná. Nabízí se originální dárková káva. Například na e-shopu coffeegarage.cz. To je e-shop dodávající kávu do kaváren, domácností i firem. E-shop kávové dílny pražící radost, jak se dočtete na jeho hlavní stránce. Tu kávovou tedy určitě.

Pro motorkáře i zamilované

V nabídce je výběrová dárková káva s tematickými edicemi vhodnými pro každou příležitost. Seženete tu kávu pro motorkáře, pro zamilované i kávu pro věčný klid s příznačným názvem Maryša. Nebojte, tato káva vás neuspí ani neotráví, ba naopak dodá notnou dávku energie. Ve všech případech se jedná o nejkvalitnější arabiku, která se řadí mezi nejžádanější odrůdy kávovníku.

Provozovatelé e-shopu se prý snaží o to, aby káva sbližovala lidi a vytvářela krásné vzpomínky. A to se jim daří na výbornou.

komerční sdělení