Kam za nákupy v Plzni? Zavítejte do největšího nákupního střediska ve městě

17.10.2022
Potřebujete nové oblečení, parfém, sportovní vybavení nebo například dárky?

Ať už sháníte cokoliv a nacházíte-li se právě v blízkosti čtvrtého největšího města v České republice, zavítejte do nákupního centra Olympie Plzeň.

Snadná dostupnost autem i MHD a příjemné parkování

Nákupní centrum Olympie se nachází v městské části Plzně zvané Černice na jihovýchodním okraji města. Olympie Plzeň a obchody, které nabízí, uspokojí potřeby a nároky každého zákazníka. Do obchodního centra se dostanete snadno vlastním vozem, který můžete zaparkovat v podzemním parkovišti přímo pod budovou nebo využít služeb MHD. Mimochodem, parkování je zcela zdarma, tudíž si nemusíte dělat starosti s tím, kolik času v centru strávíte.

Po úspěšném nákupu vyrazte do multikina

Kromě toho, že se v Olympii Plzeň nacházejí obchody se sportovním zbožím, módním oblečením, obuví, koberci či například bižuterií, po úspěšných nákupech se můžete jít odreagovat do multikina. To je totiž také součástí centra. Olympie totiž není pouze nákupním střediskem, ale také zábavním.

Ať už sháníte cokoliv, v Olympii to koupíte

O tom, jak pestrou nabídku obchodů Olympie Plzeň nabízí, svědčí nejlépe to, jak velkou plochu centrum zabírá. Na více než 53 000 m² narazíte na více než sto prodejen. Ať už tedy sháníte cokoliv, šance, že to v Olympii neseženete, je téměř nulová. Toto obchodní centrum je totiž tím největším nejenom v Plzni, ale i v celých západních Čechách.

Vyrazte za nákupy do západní části České republiky a nakupte si pod jednou střechou vše, co potřebujete. Po úspěšném pořízení si můžete dopřát relaxaci a odměnu v podobě příjemného večera, který strávíte v multikině. Obchodní a zábavní centrum Olympie je největším v Plzni a z nabídky více než stovky obchodů si vybere opravdu každý.

Komerční sdělení. Zdroj obrázku: Kamil Macniak / Shutterstock.com