Jižní Morava vás uchvátí. Proč byste zde měli strávit letní dovolenou?

17.04.2024

Začínáte přemýšlet nad tím, kde strávíte příjemnou letní dovolenou? Za poctivou porcí zábavy opravdu nemusíte létat až do kdovíjaké exotické destinace. Bohatě vám postačí navštívit vyhlášenou jižní Moravu. Jaké příležitosti na vás čekají?

Nejdříve najděte příjemné ubytování

Co by to bylo za dovolenou, kdybyste si nezajistili komfortní pokoj? Dobrou volbou je například ubytování Velké Bílovice. V tomto malém městečku najdete vyhlášený Pension Mlýn, který nabízí plně vybavené pokoje se sociálním zázemím a Wi-Fi.

Součástí penzionu je samozřejmě i restaurace, jež za vás vyřeší otázku snídaní, obědů, případně večeří. Pouhý kilometr a půl od vás čeká vinný sklípek s výběrovými nápoji všech chutí i vůní. Na webových stránkách penzion Velké Bílovice ihned získáte potřebnou inspiraci.

Co si nesmíte nechat ujít?

Jižní Morava je známá jako kraj vín, zámků, cyklostezek, krásné přírody, muzeí i dalších příležitostí k zábavě pro malé i velké. Jaké výlety si rozhodně nesmíte nechat ujít?

Kousek od vás bude stát známý zámek Lednice, který je dokonce zapsaný i na seznamu UNESCO. Ze všeho nejdříve si projděte jeho exteriéry a navštivte nádherný zámecký park. Poté se připravte na komentovanou prohlídku přímo v interiérech zámku. Budete nadšení! Počítejte však s tím, že se bavíme o výletu na celé odpoledne.

Stejně tak si nenechte ujít ani valtický zámek a přilehlý lesík. Součástí této procházky je i dětská hra, jež otestuje znalosti a zabaví vaše ratolesti.

Pokud si chcete vychutnat klid v přírodě, vydejte se prozkoumat také Chráněnou krajinnou oblast Pálava. Pro tuto příležitost si raději připravte/vypůjčte kola.

S rezervací ubytování příliš neváhejte, protože přesně v tuto chvíli si lidé začínají zamlouvat všechny dostupné penziony i hotely.  

komerční sdělení