Jak zabalit dárek, aby ostatní viděli, že vám na nich záleží?

22.12.2021
Jestli-že jste dosud odbývali balení dárků pomocí dárkových taštiček, zkuste to letos jinak.

Když si dáte s balením dárků více práce, vaši nejbližší to jistě ihned poznají a vaši snahu patřičně ocení. Tato rada se netýká pouze dárků pro děti. I my dospělí si můžeme užít chvilku napětí při rozbalování dárku v balicím papíru. Oko obdarovaného pak můžeme potěšit i takovým dárkem, který bude zabalený do celofánového sáčku s líbivou příměsí. Čtěte a inspirujte se s námi!

Co budeme k balení dárků potřebovat?

Není to zase tolik složité. K balení dárků budeme potřebovat šikovné prsty, kvalitní obal, popř. lepenkovou krabici a notnou dávku trpělivosti. Nejdříve se musíme zaměřit na to, co vlastně budeme potřebovat zabalit. Může se jednat o pevnou věc, která bude pěkně vypadat i v krabičce a v balicím papíru. Ten by měl mít vysokou gramáž, díky čemu se snadno předejde jeho protržení. Samozřejmě pak záleží i na jeho designu. Balíte-li více dárků pro jednotlivce nebo i rodinu, bude vhodné, aby měl balicí papír stejnou strukturu a stejné nebo alespoň podobné motivy a vzory. Kupujte si proto raději větší roli balicího papíru. Když ji nespotřebujete, určitě dobře poslouží i při další oslavě či o dalších Vánocích. Pokud se chystáte darovat některý ze sypkých dárků, skvěle vám poslouží kelímky. Ty jsou navíc i tzv. eko friendly. Můžete tak do nich umístit bylinnou sůl, voňavý krém, korálky na tvoření či sypký písek pro děti. Velmi dobře poslouží i pro zabalení nejrůznějších potravin. Můžete do nich umístit kandované ovoce, vylouskané oříšky či lahodnou čokoládu. Velké oblíbenosti se těší i dárek v podobě oříšků, které jsou zalité medem. K tomu všemu nám poslouží kelímky s uzavíratelným víčkem. Ty pak můžete vložit pohodlně do celofánu a přidat k nim např. snítku bylinky, kolečko usušeného a voňavého pomeranče či jehličnanu. Dárek bude mít přidanou hodnotu a obdarovaný to jistě ocení.

Co dělat, když potřebujete dárek zaslat poštou?

Nejprve si vyberte vhodného dopravce, který zaručí, že bude s vašim balíčkem zacházeno s citem a bude doručen včas. Ideální bude, když se budete řídit zákaznickými recenzemi. V dnešní době máme již z čeho vybírat. Pak už jen nakupte pevnou lepenkovou krabici a pro jistotu ji přelepte několikrát izolepou. Jestli-že posíláte dárek, který by se mohl rozbít, nechte jej označit nápisem křehké. Budete mít jistotu, že se balíček dostane k obdarovanému nepoškozený.

Komerční sdělení.