Hledáte místo pro firemní akci? Už nemusíte!

24.02.2023
Nevíte, kde uspořádat firemní akci? My ano! Co takhle zvolit nějaké netradiční prostředí? Nabízí se třeba Chuchle Arena Praha.

Firemní akce mají za cíl zaujmout jak zaměstnance firmy, tak i jejich klienty. Utužit pracovní kolektiv a zvednout pracovní náladu. Účastníci akce by se jednak měli dobře bavit, ale také z ní neodejít hladoví. Podávat by se proto mělo dobré jídlo i pití. Samotné místo pro pořádání akce by pak mělo být zajímavé a inspirativní. Myslíme si, že všechny tyto požadavky Chuchle Arena Praha splňuje na výbornou.

Konferenční prostory na úrovni

Firemní akce v Praze obecně bývají na velmi vysoké úrovni. Tomu nahrává jak vysoká koncentrace firem disponujícími štědrými budgety, tak i bohatá nabídka konferenčních prostor. Ty nabízí například řada hotelů. Jejich prostory ale bývají omezené, většinou disponují jednou konferenční místností. To Chuchle Arena Praha jich má hned několik.

Nejenom dostihy a parkury

V pražské Chuchli se už dávno nepořádají jen dostihy a parkury. Je to také skvělé místo pro firemní akci, večírek, přednášku, tiskovou konferenci, představení nového produktu či služeb. Náplň akce je vaší záležitostí, její organizaci už přenechte těm druhým. Právě provozovatelům Chuchle Areny Praha, která se ukazuje jako skvělé místo pro eventy vnitřní i venkovní.

Vnitřní event se může uskutečnit v salonku Ascott, Derby clubu, Prezidentské suitě, hotelovém lobby a v sázkových halách. Všechny prostory jsou vybaveny projektorem, promítacím plátnem, ozvučením, podiem, šatnou, barem s kuchyní, vlastním sociálním zařízením a prostornou terasou s krásným výhledem na dostihové závodiště. Automatické je rovněž připojení na wi-fi. Venkovní eventy je pak možné uspořádat venkovní ve strečovém stanu, v malé sázkové hale, na kolbišti, v jezdecké hale či na travnatých a jiných plochách areálu.

Vnitřní i venkovní eventy

Chuchle Arena Praha je ideální pro eventy vnitřní i venkovní. Vnitřní event se může uskutečnit v salonku Ascott, Derby clubu, Prezidentské suitě, hotelovém lobby a v sázkových halách. Ty venkovní ve strečovém stanu, v malé sázkové hale, na kolbišti, v jezdecké hale či na travnatých a jiných plochách areálu.

Restaurace a catering

Dobře vybavená je i tamní restaurace kde si můžete dát nejenom rychlý lehký oběd, ale rovněž v ní uspořádat nějaký komornější event, ať jíž soukromou oslavu, smuteční nebo svatební hostinu. Objednat si tu ale můžete i catering či food truck.

Všechny prostory si můžete prohlédnout na odkazu eventy v Praze. Máte-li v plánu uspořádat spíše konferenci, vhodné prostory si vyberete na odkazu konferenční prostory v Praze. Zde také najdete veškeré potřebné informace týkající se rozměrů jednotlivých místností a salonků, počtu osob, které pojmou a jejich vybavení.

Komerční sdělení.