Magic Box představuje filmové novinky na Blu-ray™ a DVD DUBEN 2024

20.03.2024

Francie se zmítá v hlubokém rozvratu. Je vyhlášena válka. D'Artagnan a věrní mušketýři jsou poslední hradbou před chaosem. Osud je však nečekaně vtáhne do rozsáhlého spiknutí. Tři mušketýři: Milady vyjde na DVD a Blu-ray a také v kolekci DVD a Blu-ray Tři mušketýři: D'Artagnan a Milady. Pro neskutečný zájem také dovydáváme Tři mušketýři: D'Artagnan na Blu-ray.

Desítky let trvající pouť jedné ženy ke své nezávislosti - o tom pojednává film Purpurová barva (2023), příběh lásky a lidské odolnosti. Celie čelí ve svém životě mnoha těžkostem, ale nakonec najde mimořádnou sílu a naději díky nezlomné sesterské lásce. Film nominovaný na Oscara ze Nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli (Danielle Brooks) vyjde DVD.

Mistři hororu, studio Blumhouse a produkující James Wan, natočili nadpřirozený thriller Noční koupání. Wyatt Russell je bývalý úspěšný hráč baseballu, jemuž kariéru přeťalo nepříjemné degenerativní onemocnění. Se svou ženou a jejich dvěma dětmi se stěhuje do nového domu s velkým bazénem. Na povrch ale vyplouvá děsivé tajemství a uvolňuje zlovolnou sílu, která rodinu stahuje stále víc do nevyhnutelných hlubin teroru. Noční koupání vychází na DVD a Blu-ray.

Z katalogových titulů vydáme Blu-ray a UHD filmu Vanilkové nebe, UHD Policajt v Beverly Hills, UHD Flashdance a UHD Truman Show. Poprvé na Blu-ray vychází western Rooster Cogburn s legendárním Johnem Waynem a Katharine Hepburn, kriminální drama Hra se smrtí v režii Spikea Lee a hororové komediální sci-fi Chvění 2: Vrátili se zpět!, Chvění 3 a Chvění 4: Začátek legendy.

Více na www.magicbox.cz