Dům v itálii může mít každý. kde ho ale pořídit?

05.11.2021
Kdybyste si mohli vybrat ze všech zemí na světě místo, kde budete bydlet, kde by to bylo? Mnoho lidí zajisté pomyslí na oblast, kde je teplo, moře a vyšší životní úroveň než v tuzemsku.

Co takhle Itálie? Jde o jednu z nejnavštěvovanějších zemí na světě a není to jen kvůli moři, ale i kvůli přírodě, kultuře, místní kuchyni, vlídnému obyvatelstvu a mnoha dalším lákadlům. Věděli jste, že si v Itálii můžete koupit vlastní dům? Stále více lidí vyhledává nemovitosti v zahraničí a Itálie je jedním z nejlepších míst, kde můžete do nemovitosti investovat.

Nákup nemovitosti v Itálii

Italské nemovitosti lákají řadu investorů, protože mají přidanou hodnotu, na rozdíl od těch českých, které jsou prostě jen velmi drahé. Pokud vám nepřijde nákup nemovitosti v Čechách jako dobrá volba, i vy si můžete koupit nemovitost v Itálii.

Pokud si myslíte, že je nákup nemovitosti v této zemi složitý, tak není. Nemusíte jezdit do Itálie, abyste mohli objevovat nemovitosti k prodeji, stačí navštívit realitní portál https://www.italicahomes.com/cs. Najdete zde nemovitosti z celé Itálie, které zahrnují domy, byty, komerční objekty, pozemky i farmy. Vyhledávat je můžete s pomocí přehledně rozdělených kategorií, interaktivní mapky nebo filtru, kde si nastavíte svá kritéria. U každé nemovitosti máte uvedeny všechny potřebné informace, cenu a mnoho fotografií. Pokud máte v Itálii nějakou oblíbenou lokalitu, kde jste si vždy přáli nemovitost vlastnit, můžete si zde nějakou vybrat. Oblíbené jsou zejména nemovitosti v Toskánsku (Immobilien in der Toskana).

Někteří si zde kupují nemovitost k bydlení, jiní zase k rekreaci nebo k podnikání. Můžete si koupit třeba rekreační chatu u moře, ale třeba také hotel, restauraci nebo obchůdek pro vaše podnikání. Itálie nabízí příležitost každému. Portál je přehledný a slouží nejen jako katalog nemovitostí, ale také jako zdroj mnoha důležitých informací o Itálii a nákupu nemovitostí v této zemi. Můžete se nabídkou webu inspirovat a když vás nějaká nemovitost zaujme natolik, že byste ji chtěli vlastnit, realitní specialisté vám zajistí její prodej.

Komerční sdělení