Dominika Mesárošová je zpátky v Praze. Jako na první společenskou akci vyrazila na slavnostní hororovou premiéru

12.10.2023

I české celebrity se v kině rádi bojí. A proto si některé z nich nenechaly v pražském kině IMAX ujít pokračování kultovního snímku ze sedmdesátých let Vymítač ďábla. Na červeném koberci vítaly hosty "hlavní představitelky" filmu, Angela a Katherine, dvě malé holčičky, které nemilosrdně posedl ďábel. Vyfotit se s nimi bez vyděšeného výrazu však dalo některým známým tvářím dost zabrat.

První se s vyděšeným výrazem ukázala fotografům mladá, krásná a především talentovaná zpěvačka Elizabeth Kopecká. Tanečník Marek Dědík se pochlubil svou půvabnou manželkou Terezou, která se stejně jako on věnuje tanci. Hvězdou večera se na červeném koberci stala modelka, fotomodelka a playmate Dominika Mesárošová, která se v nedávné době přestěhovala z Brna zpět do Prahy a jako jednu z prvních společenských akcí zvolila, zajít si do kina na horor. 

Po delší době se společně ve společnosti ukázali muzikáloví herci, zpěváci a především manželé Kateřina a Peter Pechovi, kteří jak o sobě rádi tvrdí, jsou velkými milovníky hororů. Jako přátelé dorazili společně do kina herec Braňo Polák se svým muzikálovým kolegou a účastníkem Česko Slovenské SuperStar 2020 Martinem Schreinerem. Svou účastí na hororové premiéře překvapila i herečka a zpěvačka Linda Finková. Mezi dalšími se na premiéře objevila i zpěvačka Eliška Mrázová v doprovodu kamarádky.

Vymítač ďábla: Znamení víry je přímé pokračování slavného hororového snímku Vymítač ďábla z roku 1973. Film vypráví o dvou malých holčičkách, které se ztratily po cestě domů ze školy. Po pár dnech jsou však nalezeny policií, ale vykazují podivné příznaky dezorientace a stupňující se agresi. Zoufalí rodiče se tak rozhodnou vyhledat pomoc u někoho, kdo už se s něčím podobným setkal. 

Hlavní role ve filmu ztvárnili Leslie Odom Jr., Lidya Jewett, Olivia O'Neill, Jennifer Nattles a Ellen Burstyn jako Chris MacNeil. Režie se chopil David Gordon Green, který v roce 2018 znovu úspěšně nastartoval oblíbenou hororovou sérii Halloween.

Cinema City uvádí film Vymítač ďábla: Znamení víry v klasickém formátu 2D, 3D ale i ve speciálních formátech, které jsou 4DX, IMAX a VIP Chodov. Vstupenky a více informací naleznete na www.cinemacity.cz nebo v aplikaci Cinema City, která je dostupná v App Storu i na Google Play.

TZ