Darujte zážitek plný filmové hudby

05.12.2023

Lámete si hlavu s dárkem pro filmového nebo herního nadšence? Se vstupenkami na koncerty Filmové filharmonie jistě nesáhnete vedle. Po novém roce chystá orchestr nejoblíbenější programy FANTASY a GAMES.

Nezůstane se na ně prášit ve skříni, málokdo je bude chtít vyměnit, a navíc si je můžete užít společně. Zážitky jsou dárky, kterými potěšíte i toho největšího vánočního Gremlina. Uprostřed úspěšné sezóny pro vás Filmová filharmonie připravila rovnou dva koncertní programy, se kterými můžete u stromečku potěšit.

Pro fanoušky fantasy filmů plných dechberoucích soundtracků chystá Filmharmonie nejoblíbenější koncertní program FANTASY (24. a 25. 2. 2024). Epická Narnia a Avatar, dobrodružný Barbar Conan nebo nostalgický Harry Potter jsou stálice, které potěší milovníky filmů i kvalitní symfonické hudby.

Pokud je pro vás každoročně oříškem vymýšlení dárku pro herního nadšence, sázkou na jistotu bude koncert herní hudby GAMES (27. 4. 2024). Již čtvrté pokračování jedinečného programu představí jak hudbu z hitů českého videoherního průmyslu Mafia a Kingdom Come: Deliverance, tak světových titulů League of Legends, Diablo, The Elder Scrolls včetně letošní horké novinky Baldur's Gate 3 bulharského autora Borislava Slavova. Koncertem bude provázet legenda herní žurnalistiky Mikoláš Tuček.

Všechny tři koncerty se uskuteční v krásné Dvořákově síni pražského Rudolfina, kde pod taktovkou Ondřeje Vrabce vystoupí kromě 90členného symfonického orchestru také pěvecký sbor. Filmová filharmonie tak navazuje na své předchozí velmi úspěšné koncerty, pyšní se vynikající dramaturgií a hudební kvalitou. Atmosféru koncertů navíc zpestří cosplayeři, se kterými se budou moci posluchači potkat a vyfotit ve foyer.

Darujte zážitek! Vstupenky na koncerty jsou k dostání na www.filmharmonie.cz.

Zdroj: PROTEXT

Zpracovala: Andrea Ježková