Chcete lepší sex? Zkuste erotické pomůcky a hračky

14.02.2023
Toužíte po něčem novém, exotickém a vzrušujícím?

Rádi v sexu experimentujete a nebojíte se zkoušet erotické pomůcky, které se postarají o netradiční požitek a dokážou i po letech dodat partnerskému sexu svěžest? Máme pro vás pár tipů, které zaženou nudu v posteli, znovu oživí onu jiskru a přinesou vám několik bezesných nocí plných vzrušení.

Erotické pomůcky opět zažehnou jiskru v posteli

Erotické pomůcky pro ženy i muže nabízejí rozkoš oběma. Nebraňte se jejich použití v ložnici a dopřejte si pocity absolutní extáze. Skvělý sex si totiž zaslouží úplně každý. Před koupí jakékoliv postelové pomůcky byste si měli promluvit také se svým partnerem a zjistit, jaké doplňky by udělaly radost i jemu. V posteli si pak můžete navzájem splnit své erotické fantazie.

Pokud si nejste jisti výběrem, máme pro vás pár tipů, co rozhodně stojí za vyzkoušení.

Erotické hračky, díky kterým bude žena v sedmém nebi

Když se řekne erotická hračka pro ženu, možná se vám vybaví vibrátor a umělý penis, ale nic dalšího. Ovšem nabídka je mnohem pestřejší. Přestože klasické vibrátory a dilda jsou mezi ženami stále jedněmi z nejoblíbenějších, za vyzkoušení rozhodně stojí také vibrátory do kalhotek, stimulátory klitorisu a Venušiny kuličky. I přesto, že si může s těmito předměty žena vyhrát zcela sama, je doporučováno, aby se k erotickým hrátkám připojil i partner. Právě to totiž přinese pořádně vzrušení a změnu do jinak nudného sexuálního života.

Pomůcky pro partnerovu delší výdrž

Erotické pomůcky pro muže jsou také velmi pestré. Kromě vakuových pump a masturbátorů mohou pánové v ložnici společně s partnerkou vyzkoušet například vibrační kroužek. Jeho účelem totiž je prodloužit milování tím, že oddálí předčasné mužovo vyvrcholení a dopřeje tím tak dostatek času k dosažení orgasmu také partnerce. Pánové, kteří již mají svá mladá léta za sebou, jistě ocení, že existují přípravky, jejichž úkolem je jediné – podpora erekce. Svou partnerku tak mohou uspokojit kdykoliv.

Párové vibrátory pro společné chvíle blaha

Slyšeli jste již o párových vibrátorech? Jejich přítomnost v ložnici zcela změní vše, co se ve vaší posteli doposud dělo. Vzájemná stimulace obou partnerů najednou, intenzivní prožitky při milování a nespočet probdělých nocí jsou zaručeny. K párovým vibrátorům je k dispozici většinou dálkové ovládání, ale dají se také spárovat s chytrým mobilním telefonem.

Hrajte si v ložnici a překvapte se kostýmy

Láká vás sex v letadle, ve školní třídě, na policejní stanici nebo třeba v restauraci? Všechny tyto fantazie si můžete splnit v pohodlí svého domova. Stačí si pořídit vhodný kostým a společně se s partnerem oddávat troše toho hraní. Která žena by netoužila po tom, aby zažila skvělé milování se sexy hasičem a který muž by si nepřál, aby ho jeho partnerka překvapila v sexy oblečku? Sdělte si své fantazie a splňte si navzájem své touhy.

Dopřejte si erotickou masáž

Měli jste náročný den v práci, ale přesto si nechcete nechat ujít postelové hrátky se svým protějškem? Poproste svého partnera o masáž. Ale ne obyčejnou, nýbrž erotickou. S pomocí speciálních lubrikačních gelů vám může partner namasírovat celé tělo, a vy tak zapomenete na stres z práce i další starosti.

Užívejte si společně strávené chvilky s partnerem i po letech vztahu. O zpestření a pořádný poprask při milování se postarají erotické pomůcky pro ni i pro něj, párové hračky, ale také kostýmy a masážní lubrikační gely.

Zdroj obrázku: MZStock / Shutterstock.com

Komerční sdělení.