Čeká vás léto plné cyklistiky? Vyberte si pořádné kolo

15.06.2023
Přesně v této chvíli můžeme na silnicích i cyklostezkách potkat spoustu zapálených cyklistů, kteří si vychutnávají letošní sezónu. Někdo miluje jízdu po zpevněném povrchu, jiný se rád prohání lesními stezkami, zatímco spousta lidí si oblíbila i speciální dráhy plné překážek či třeba závodní okruhy.

Ať tak, či onak, základem úspěchu je spolehlivé kolo. Jaké vychází nejlépe?

Neřešte jen cenu

Ačkoliv je jasné, že nikdo z nás nechce zbytečně utrácet, i přesto si při výběru ideálního kola dávejte pozor na spoustu různých detailů a nesnažte se pouze najít co nejlevnější prostředek. V současnosti si lze totiž pořídit produkty od desítek výrobců, přičemž některé z nich stojí za vaši pozornost, zatímco jiné spíše naopak.

Velmi oblíbenou možností je třeba kolo Bianchi. Tato italská značka za více než 130 let své existence dobyla evropské trhy díky své kombinaci kvality a příznivé ceny. Během projíždění jejích bicyklů si budete moci vybrat z variant za částky okolo dvaceti tisíc korun, stejně jako luxusních modelů za sto šedesát tisíc. Zkrátka a dobře – každý si přijde na to své. Levnější modely nabízí hliníkové tělo, zatímco ty dražší karbonové.

Detailní informace

Za zmínku stojí hlavně silniční kolo Bianchi, jelikož právě na tuto kategorii se zmíněný výrobce specializuje. Stačí se mrknout na webové stránky pod vloženým odkazem a ihned se před vámi objeví pečlivě zvolená nabídka nejoblíbenějších kusů. Po rozkliknutí každé možnosti si budete moci přečíst podrobnosti ohledně složení celé konstrukce.

Velkou výhodou je jednoduché objednání nového prostředku až k vašim dveřím, přičemž dopravu budete mít zcela zdarma. Pokud máte raději osobní prohlídku a konzultaci s odborníky, zastavte se na prodejnu daného obchodu v Moravské Ostravě.

Komerční sdělení. Foto: https://www.bicykly.cz/o-nas

"Jsme tři kluci, Igi, Niki a Pat, kterým se splnil sen a naše práce se stala koníčkem."