Magic Box Novinky na Blu-ray a DVD SRPEN 2023

21.07.2023

Marvel Studios představuje divácky nejúspěšnější film trilogie Strážců Galaxie. Tentokrát se Peter Quill a jeho parta vesmírných ztroskotanců vydávají na misi s cílem zachránit Rocketův život. Strážci Galaxie: Volume 3 vychází na DVD, Blu-ray a v kolekci 3 filmů.

Akcí nabitá filmová sága pokračuje filmem Rychle a zběsile 10 na DVD, Blu-ray a 4K Ultra HD. Dominic Toretto (Vin Diesel) a jeho parta čelí zatím nejnebezpečnějšímu zločinci. Když Domův tým v Brazílii sejmul mocného narkobarona, neměli tušení, že svědkem celé události byl jeho syn Dante (Jason Momoa), který od toho dne osnuje plán pomsty a je odhodlaný zničit vše, na čem Domovi záleží. Novinka bude součástí také kompletní kolekce 10 filmů na DVD a Blu-ray.

V království rozděleném náboženskými válkami a pod hrozbou anglické invaze hrstka mužů a žen zkříží meče a spojí svůj osud s osudem Francie… Temperamentní mladý Gaskoněc d'Artagnan, neohrožení a věrní královští mušketýři Athos, Porthos a Aramis, křehká Constance, ďábelsky prohnaný kardinál Richelieu či krásná a tajemná Milady de Winter jsou hlavními protagonisty nesmrtelného vyprávění o odvaze, lásce a cti. To jsou Tři mušketýři: D'Artagnan, kteří vycházejí na DVD.

Z katalogových titulů vydáváme na 4K Ultra HD také klasiku s Brucem Leem Drak přichází a nestárnoucí film Prázdniny v Římě s Audrey Hepburn a Gregorym Peckem. Na Blu-rayi se můžete těšit na Expendables: Postradatelní