5 tipů před nákupem první erotické hračky

05.10.2022
Nemusíte se cítit ztraceni před nákupem první hračky. Posaďte se k počítači a vydejte se vzhůru do sexshopu

Rozhodli jste se pořídit si nějakou erotickou hračku? Výborně! Posaďte se k počítači a vydejte se vzhůru do sexshopu. Jen je bohužel dost možné, že napoprvé se tam budete cítit trochu ztracení. Sortiment pomůcek je totiž dost bohatý.

Na rovinu si řekneme, že nákup erotických hraček je vždycky trošku sázkou do loterie. Někomu vyhovují pouta, jiný potřebuje něco drsnějšího. Jednomu se líbí vibrace, další preferuje jinou formu stimulace. Musíte prostě zkoušet. Přesto tu máme pár rad do začátku.

1. Není se za co stydět

Nejste si jistí, jaký je rozdíl mezi dvěma hračkami? Potřebovali byste vědět, jak se používá daná pomůcka? Neváhejte se zeptat. Nemusíte chodit do kamenného sexshopu, e-shopy mají své zákaznické linky, případně kontaktní formuláře. Vážně není nutné si zakládat falešný e-mail, aby nikdo neodhalil vaši identitu. Pracovníci sexshopu vás nebudou soudit a vaše soukromé údaje nikomu nesdělí. Jestliže se o ně bojíte, ideální volbou pro nákup pro vás bude nejdiskrétnější eshop v ČR s názvem Sexio.cz.

2. Začněte levně

Levnější produkty častokrát nevydrží tak dlouho, ovšem pokud jste teprve ve fázi zkoušení toho, co se vám vlastně bude líbit, je vážně lepší kupovat levnější hračky. Když se o ně budete vzorně starat, mohou vám vydržet pěkných pár let. Pak už budete dobře vědět, po čem toužíte, a pořídíte si lepší hračku.

3. Vybírejte menší hračky

Jestliže máte v hledáčku zájmu vibrátory, dilda, anální kolíky, venušiny kuličky či cokoliv, u čeho se prodávají různé velikosti, vybírejte mezi těmi menšími. Později můžete postupovat na vyšší úroveň, tedy k větším provedením.

4. Pořiďte si i lubrikant

Není tak drahý, přitom udělá velkou změnu při používání hraček.

5. V páru vybírejte hračky společně

Výběru by ideálně měl předcházet rozhovor. Zkuste se před ním nejdříve dostat do nálady. Pusťte si erotický film, zahrajte erotickou online hru nebo si prostě užijte dobrý sex a poté si promluvte.

Komerční sdělení. Fotka od Jess Foami z Pixabay