UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Ondřej Soukup

Ondřej Soukup narozen roku 1989 je mladý český ilustrátor, malíř a grafik žijící v Jindřichově Hradci. Věnuje se jak tradičním technikám, tak i digitální malbě. Mezi jeho oblíbená témata patří sci-fi nebo fantasy ilustrace. Rád také maluje krajiny a městská zákoutí převážně z jeho působiště (Jindřichův Hradec).

V roce 2011 se společně se svým otcem Jiřím Soukupem začali věnovat historickým motivům z druhé světové války. Ondřej jako malíř a Jiří, jako grafik, nadšenec letadel a historických událostí hlavně z roku 1939 - 1945. V roce 2014 vydal se svým otcem ilustrovanou knihu https://www.facebook.com/cilprodnesniden věnovanou 70. výročí náletu na Pardubice. Dále spolu s Janem Kopřivou pracují na projektu https://www.facebook.com/takosamelyden. Jedná se o ilustrované povídky na motivy videohry The last of us.

Realizované projekty:

ilustrovaný kalendář pro herní eshop X-zone, výstava obrazů na festivalu fantazie, spolupráce na propagaci Festivalu fantazie 2012 a Pragoffestu 2013 (plakát), grafika pro film Mikola "Tenkrát na Koločavě", výstavy obrazů v Jindřichově Hradci a okolí, vydání ilustrované knihy Cíl pro dnešní den, momentálně (září 2014) pracuje na projektu "Tak osmělý den" (ilustrovaně povídky na motivy videohry The last of us). Odkaz na tvorbu: http://vitoss.deviantart.com/gallery/; https://www.facebook.com/cyborkart

Galerie fantastických obrázků Ondřeje Soukupa