UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Miroslava Vávrová

Mým rodným městem je krásná Praha. Avšak kvůli okolnostem jsem vyrůstala různých částech Evropy a měla tak možnost poznat různé kultury a pohled na umění jednotlivých zemí.

Kvůli častému cestování nebylo možné s sebou vozit mnoho zavazadel s nepotřebnými věcmi, ale pro blok čistých papírů a penál plný fixů a pastelek se místo vždy našlo. Ve školách jsem se zúčastňovala výtvarných soutěží. Kresby jsem také uplatňovala v propagaci a reklamě na střední škole.

Poté má tvorba byla spíše sbírkou do šuplíku do dne, kdy jsem začala ilustrovat pro internetové Pozitivní noviny. Následně jsem měla možnost udělat pár ilustrací pro slovenský magazín. O rok později Os Nedoklubko vydalo knížku s názvem „Pohádky pro kulíšky 2“, kde bylo mou ctí ilustrovat jednu z pohádek. Dále následovala nabídka ilustrovat e-knížku včetně návrhu obálky.

Nyní spolupracuji s agenturou Nemesis, kde jsem nabídla některá svá díla za účelem pro nejširší obchodní i neobchodní využití díla. Mým velkým cílem a snem je vystudovat uměleckou školu a díky tomu tak nabídnout profesionálnější práci, ať už jako ilustrátor, výtvarník či později grafik.

Galerie fantastických obrázků Miroslavy Vávrové