UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Vostrá pohoda

Knížka Vostrá pohoda bude mít pokračování. Autoři (Jan Vavřička a malíř Petr Šrédl a další spoluautoři) připravují volné pokračování s názvem Vostrá krása.

Videorecenze od Československé bibliografické databáze

Recenze Ivo Fencla ze scifi deníku SARDEN.cz

"Jan sestavil příjemně hutnou publikaci povýšenou navíc patnácti ilustracemi (vč. té na obálce) Petra Šrédla z Boru u Tachova, který je znám ze spousty zdejších i zahraničních výstav.", říká Ivo Fencl. Detailní recenzi knížky Vostrá pohoda od Ivo Fencla (scifi deník SARDEN) si můžete přečíst na stránce Recenze knížky Vostrá pohoda.

Vostrá pohoda ke stažení (pro Android, Apple i Windows):

O sbírce originálních scifi povídek Vostrá pohoda

Sbírka třinácti originálních sci-fi a fantasy povídek Jana Vavřičky byla vydána roku 2009. Knížka je doplněna ilustracemi talentovaného malíře Petra Šrédla. Počet stran: 144. Ilustrace k povídkám: Petr Šrédl. Ilustrace na obálce: Petr Šrédl. Kmotrem Vostré pohody je senátor Mgr. Miroslav Nenutil.

Seznam povídek: Rodina (vítězná povídka roku 2002 v soutěži "O loutnu barda Marigolda"), Tradice (vítězná povídka roku 2002 v soutěži "O stříbřitělesklý halmochron"), Skokan (vítězná povídka roku 2001 v soutěži "O stříbřitělesklý halmochron") a další povídky: Třináct, Dobrovolný dárce, Pacient, Dědictví, Legenda o jednorožci, Velký den, Vánoční kapr, Šance, Zebry útočí, Časová brána.

VIDEO: Zpěvačce Báře Zemanové se líbí Vostrá pohoda

Videoreportáž ze křtu knížky Vostrá pohoda (2010)

 

Fotogalerie ze křtu sbírky scifi povídek Vostrá pohoda

Ilustrace obsažené ve scifi sbírce Vostrá pohoda