banner
banner

Jan Vavřička

Jan Vavřička - BLESK mobil

TV kampaň BLESK mobil

Reklamní spot pro BLESK mobil. Režie: Lukáš Veverka. Bez čerpání dat z měsíčních balíčků máte s BLESKmobilem přístup ke kompletnímu přehledu zpráv a informací na internetových portálech bleskmobil.cz, blesk.cz, isport.cz, auto.cz a reflex.cz.

Jan Vavřička - Soudkyně Barbara

Soudkyně Barbara

Role odpůrce v TV seriále Soudkyně Barbara v epizodě Manžel z Marsu. Dále hráli Jana Navrátilová (svědkyně), Michaela Gabriela Studničková (manželka Soňa) a Stavros Mavromatidis (svědek). Scénář: Petr Smazal

Jan Vavřička - Intim s Heidi Janků

Intim s Heidi Janků

Host v pořadu TV Barrandov Intim s Heidi Janků. Pořad nabízí reportáže z netradičních míst, lechtivá témata, ale také poradnu pro diváky. Každý díl Intimu otevírá rozhovor Heidi se zajímavou osobností.

Jan Vavřička - one man show

One man show

Originální autorské vystoupení Košilatá šou aneb erotika v budoucnosti. Foto je z první poloviny vystoupení v rámci společného programu se zpěvákem Martinem Maxou. Druhou polovinou je koncert Martina Maxy.

LOOP

Role lovce. Režisér Jakub Blín natočil krátký akční film LOOP. Hrají: Michael Baca, Miroslav Karel a Jan Vavřička. Produkce: Martina Paláčková, VFX - Tomáš Pavlíček. Zvuk: Vojtěch Effenberger, Marek Kubizňák. Střih: Jakub Blín. Kamera: Anton Evdoshenko.

Václav Neckář a Patricie, Kluk z plakátu

Role fanouška. Režisérem klipu je Tomáš Krejčí. Zpěvák Václav Neckář nazpíval společně se zpěvačkou, textařkou a skladatelkou Patricií duet, který nese název Kluk z plakátu. Písničku nahrála Neckářova skupina Bacily, slavící své 45. výročí založení skupiny.

Jan Vavřička - Černošín

Autorské vystoupení

One man šou Erotika v budoucnosti, tentokrát v Černošíně v Plzeňském kraji. Děkuji za pozitivní energii a příjemnou zpětnou vazbu divákům. Panu starostovi za perfektní služby a redaktorce Martině Sihelské za úžasnou reportáž.

Jan Vavřička - horror Svatý Mikuláš

Svatý Mikuláš

Role producenta. Svatý Mikuláš je hororový, duchařský film o studentech, kteří zabloudili v temnotě. První celovečerní found footage horor se exkluzivně promítal v kinech CINEMA CITY. Režie, scénář: Petr Smazal


Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem