UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama


Jan Vavřička

Jan Vavřička - BLESK mobil

TV kampaň BLESK mobil

Reklamní spot pro BLESK mobil. Režie: Lukáš Veverka. Bez čerpání dat z měsíčních balíčků máte s BLESKmobilem přístup ke kompletnímu přehledu zpráv a informací na internetových portálech bleskmobil.cz, blesk.cz, isport.cz, auto.cz a reflex.cz.

Jan Vavřička - Soudkyně Barbara

Soudkyně Barbara

Role odpůrce v TV seriále Soudkyně Barbara v epizodě Manžel z Marsu. Dále hráli Jana Navrátilová (svědkyně), Michaela Gabriela Studničková (manželka Soňa) a Stavros Mavromatidis (svědek). Scénář: Petr Smazal

Jan Vavřička - Intim s Heidi Janků

Intim s Heidi Janků

Host v pořadu TV Barrandov Intim s Heidi Janků. Pořad nabízí reportáže z netradičních míst, lechtivá témata, ale také poradnu pro diváky. Každý díl Intimu otevírá rozhovor Heidi se zajímavou osobností.

Jan Vavřička - one man show

One man show

Originální autorské vystoupení Košilatá šou aneb erotika v budoucnosti. Foto je z první poloviny vystoupení v rámci společného programu se zpěvákem Martinem Maxou. Druhou polovinou je koncert Martina Maxy.

LOOP

Role lovce. Režisér Jakub Blín natočil krátký akční film LOOP. Hrají: Michael Baca, Miroslav Karel a Jan Vavřička. Produkce: Martina Paláčková, VFX - Tomáš Pavlíček. Zvuk: Vojtěch Effenberger, Marek Kubizňák. Střih: Jakub Blín. Kamera: Anton Evdoshenko.

Václav Neckář a Patricie, Kluk z plakátu

Role fanouška. Režisérem klipu je Tomáš Krejčí. Zpěvák Václav Neckář nazpíval společně se zpěvačkou, textařkou a skladatelkou Patricií duet, který nese název Kluk z plakátu. Písničku nahrála Neckářova skupina Bacily, slavící své 45. výročí založení skupiny.

Jan Vavřička - Černošín

Autorské vystoupení

One man šou Erotika v budoucnosti, tentokrát v Černošíně v Plzeňském kraji. Děkuji za pozitivní energii a příjemnou zpětnou vazbu divákům. Panu starostovi za perfektní služby a redaktorce Martině Sihelské za úžasnou reportáž.

Jan Vavřička - horror Svatý Mikuláš

Svatý Mikuláš

Role producenta. Svatý Mikuláš je hororový, duchařský film o studentech, kteří zabloudili v temnotě. První celovečerní found footage horor se exkluzivně promítal v kinech CINEMA CITY. Režie, scénář: Petr Smazal