UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

O filmu Trash Town (2019)

  • Režie: Leoš Kastner
  • Scénář: Leoš Kastner, Onuralp Yildiz
  • Kamera: Leoš Kastner, Vít Trunec
  • Hudba: Václav Benjamin Špíral
  • Hrají: Ondřej Baumrukr, Jan Vavřička, Onuralp Yildiz, Tereza Danihlíková
  • Masky: Adéla Lukášová

Film je dílem režiséra Leoše Kastnera - studenta Západočeské Univerzity. Pro film bylo vybudováno SPECIÁLNÍ POSTAPOKALYPTICKÉ MĚSTEČKO TRASH TOWN NA BÝVALÉM VOJENSKÉM LETIŠTI V LÍNÍCH a trvalo dva měsíce než byly postaveny veškeré chatrče, bunkry, hospody a kulisy. Film vypráví příběh o tom, co se může stát po zničení naší civilizace a jak může vypadat život přeživších, kteří se spojují do klanů.

„Téma, které jsem si zvolil, je velmi citlivou a složitou záležitostí, ale právě díky filmovému příběhu si myslím, že jsem s touto myšlenkou naložil co nejlépe.“ tvrdí REŽISÉR FILMU LEOŠ KASTNER. Pomocí zvoleného tématu, je ZÁMĚREM FILMU PŘEDSTAVIT VIZI ALTERNATIVNÍ BUDOUCNOSTI. Té budoucnosti, která v autorovo pojetí dává víru, že budoucí společnost nemusí být taková, jakou si ji představujeme.

Úspěšná plzeňská premiéra filmu Trash Town

Ve čtvrtek 1. srpna 2019 se konala plzeňská premiéra nového českého filmu Leoše Kastnera s názvem Trash town. Premiéra byla součástí zajímavé akce nazvané POSTAPO ODPOLEDNE v DEPO2015.

Co všechno jste mohli zažít 1. srpna v "Depu"? BURÁCIVÉ PROJÍŽĎKY POST-APO AUTY Z FILMU (konkrétně bylo v Plzni k vidění 5 unikátních vozů, které si ve filmu zahrály), ochutnávky specialit z pustiny, SPORTOVNÍ KLÁNÍ JUGGER, koncert filmové hudby VÁCLAVA ŠPÍRALA, praktickou ukázku, jak si vyrobit kostým na postapo akci a součástí zábavného odpoledne byla také dvě promítání filmu (v 16 hodin byla první předpremiérová projekce filmu a od 20h si návštěvnici POSTAPO odpoledne mohli užit premiéru včetně besedy s tvůrci a herci a navíc si mohli vychutnat filmový "making of" bonus. Akci moderoval Honza Vavřička.