banner
banner

Hledáte praktické rady a užitečné tipy, jak si vybrat vhodné produkty či služby pro vaši domácnost anebo firmu? Přečtěte si články plné rad, tipů a zkušeností zákazníků! Partnerem stránky RADY, TIPY, REPORTÁŽE je magazín MoreNapadu.cz.

21. 12. 2020
Zimní počasí nás občas nerozmazluje. Kromě nízkých teplot můžeme očekávat sněžení, mrznoucí déšť a plískanice. Za takových podmínek nám závisí na tom, aby naše oblečení, a především boty, byly pohodlné a teplé. Pokud jste ještě nevybrali zimní boty, doporučujeme přečíst dnešní článek, ve kterém navrhujeme, jaké boty budou ideální pro tuto sezonu.
17. 08. 2020
Stálice mezi českými casiny - Kajot - je mezi hráči známá především díky portfoliu výherních automatů, které vytváří. Věděli jste však, že kromě vlastních slotů nabízí ve svém online casinu také skvělé, a především pravidelné bonusy a soutěže?
29. 06. 2020
Když je venku horko, v autě se hodí mít funkční klimatizaci. Ovšem tento systém můžete potřebovat i během ostatních částí roku.
18. 10. 2016
Hledáte pohodový hotel či penzion, kde byste chtěli se svým partnerem prožít krásné a nerušené romantické chvíle? Rezervujte si romantický balíček ve Sportpenzionu POHODA v Letkově u Plzně. Vyzkoušeli jsme za vás a jednoznačně doporučujeme.

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem