banner
banner

Nový český postapo film Trash town měl premiéru v Plzni

Nový český postapo film Trash town měl premiéru v Plzni
06.08.2019
Nový český postapo film Trash town měl premiéru v Plzni

Ve čtvrtek 1. srpna se konala plzeňská premiéra nového filmu s názvem Trash town. Premiéra byla součástí akce nazvané POSTAPO ODPOLEDNE v DEPO2015.

Úspěšná plzeňské premiéra filmu Trash Town

Ve čtvrtek 1. srpna se konala plzeňská premiéra nového českého filmu Leoše Kastnera s názvem Trash town. Premiéra byla součástí zajímavé akce nazvané POSTAPO ODPOLEDNE v DEPO2015. 

Co všechno jste mohli zažít 1. srpna v "Depu"? Burácivé projížďky post-apo auty z filmu (konkrétně bylo v Plzni k vidění 5 unikátních vozů, které si ve filmu zahrály), ochutnávky specialit z pustiny, sportovní klání Jugger, koncert filmové hudby Václava Špírala, praktickou ukázku, jak si vyrobit kostým na postapo akci a součástí zábavného odpoledne byla také dvě promítání filmu (v 16 hodin byla první předpremiérová projekce filmu a od 20h si návštěvnici POSTAPO odpoledne mohli užit premiéru včetně besedy s tvůrci a herci a navíc si mohli vychutnat filmový "making of" bonus. Akci moderoval Honza Vavřička.

O filmu Trash Town

Film je dílem režiséra Leoše Kastnera - studenta Západočeské Univerzity. Pro film bylo vybudováno speciální postapokalyptické městečko Trash Town na bývalém vojenském letišti v Líních a trvalo dva měsíce než byly postaveny veškeré chatrče, bunkry, hospody a kulisy. Film vypráví příběh o tom, co se může stát po zničení naší civilizace a jak může vypadat život přeživších, kteří se spojují do klanů.

„Téma, které jsem si zvolil, je velmi citlivou a složitou záležitostí, ale právě díky filmovému příběhu si myslím, že jsem s touto myšlenkou naložil co nejlépe.“ tvrdí režisér filmu Leoš Kastner. Pomocí zvoleného tématu, je záměrem filmu představit vizi alternativní budoucnosti. Té budoucnosti, která v autorovo pojetí dává víru, že budoucí společnost nemusí být taková, jakou si ji představujeme.Kam dál?

Děkujeme, že jste přišli na naše stránky. Mějte fantastický den a přijďte zas!
Honza Vavřička, šéfredaktor magazínu Vanili.cz

Fotogalerie

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit