banner
banner

Lirego vydává román Lvářka (také) z rudolfínské doby

Lirego vydává román Lvářka (také) z rudolfínské doby
11.11.2019
Lirego vydává román Lvářka (také) z rudolfínské doby

„Při správné konstelaci dá se skrz oheň cestovat labyrintem času.“

Román z prostředí současné a rudolfínské doby, ve kterém se setkáváme s architektem Josefem a bylinkářkou Vavřínkou. Oba žijí ve stověžatém městě, každý v jiném století, přesto se jedné noci potkají na pražském vrchu Petříně. Při správné konstelaci dá se totiž skrz oheň cestovat labyrintem času… V příběhu Josefa a Vavřínky se setkáme se střípky tajemných pražských legend i některými známými postavami našich dějin, které jsou však představeny v o něco méně známém světle.

O knize
Název: Lvářka
Nakladatel: Lirego
Ilustrace: Barbora Kyšková
Počet stran: 256
Vychází: 13. listopadu 2019
trailer k románu


O autorce


Tereza Janišová se narodila se 30. května 1989 v Praze. Hradčany, Petřín a křivolaké uličky Malé Strany byla místa, kde prožila dětství, a dodnes jsou pro ni velkým zdrojem inspirace. Po výtvarném gymnáziu vystudovala Fakultu architektury ČVUT, poté strávila nějaký čas v Londýně, kde pracovala v místním architektonickém ateliéru. Největší radostí ale pro Terezu vždy bylo psaní. Je autorkou čarodějné trilogie Erilian a historického fantasy románu Lvářka. Kromě psaní knih se zabývá architektonickou žurnalistikou, do jara tohoto roku jako šéfredaktorka časopisu ASB. Nyní se věnuje především svému malému synovi, miluje tanec, kočky a cestování.

Vydáno: Erilian 1 – Město čarodějů (XYZ, 2010), Erilian 2 – Kouzla na obzoru (XYZ, 2012), Erilian 3 – Střípky hvězd (CooBoo, 2014), Gryf, který neuměl létat – erilianská povídka a audiopovídka (CooBoo, 2014), Audiokniha Erilian (Walker & Volf, 2016), Architektonický časopis ASB (Jaga Media, 2016 – 2019), Lvářka (Lirego, 2019)Kam dál?

Děkujeme, že jste přišli na naše stránky. Mějte fantastický den a přijďte zas!
Honza Vavřička, šéfredaktor magazínu Vanili.cz

Fotogalerie

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem