Zaklínač se vrací! Setkání s Andrzejem Sapkowským v Praze!

Zaklínač se vrací! Setkání s Andrzejem Sapkowským v Praze!
16.11.2015
Zaklínač se vrací! Setkání s Andrzejem Sapkowským v Praze!

Setkání pořádá Polský institut v Praze ve čtvrtek 19.11.2015 od 18 hodin. Malé náměstí 1 (vchod z Karlovy ulice 27)

Andrzej Sapkowski v Praze

Andrzej Sapkowski (1948) je světově nejznámější polský autor fantasy literatury. Všechny jeho knihy byly přeloženy do češtiny a globálním úspěchem jsou v posledních letech počítačové hry na motivy jeho románů. Nyní zahájilo nakladatelství Tympanum i vydávání ságy ve formě audioknih.

Nejprodávanější polský autor v Česku

Už skoro dvě desetiletí je nejprodávanějším polským autorem v Česku. Andrzej Sapkowski, tvůrce legendární ságy o Zaklínači Geraltovi, se vrací do Prahy představit svoji ságu v podobě audioknihy.


V Praze se Andrzej Sapkowski zúčastní prezentace českého vydání audioknihy první části ságy – Krev elfů a také audioknihy Zaklínač. Bouřková sezóna, která představuje jeho nedávný návrat k oblíbené postavě.

 

KDY: 19. 11. 2015 v 18.00hodin

KDE: Polský institut v Praze

Malé náměstí 1 
(vchod z Karlovy ulice 27)
110 00 Praha 1

Tel: +420 /  224 214 708

e-mail: praga@instytutpolski.orgKam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!