banner
banner

Turnaj Galaktické Rovnováhy–320. ročník

Turnaj Galaktické Rovnováhy–320. ročník
13.01.2019
Turnaj Galaktické Rovnováhy–320. ročník

Satirická komedie pro mládež a dospělé – pohled na lidstvo očima mimozemšťana.

A o čem to bude?
Mohou naše pozemské skutky ovlivňovat mimozemšťané? Nesmysl... I když, pokud se kolem sebe rozhlédneme, kdo ví? Třeba s námi hrají podivnou reality show...
Svět málem vyhubila infekce viru KB-21. Jen v několika internátních školách přežívají skupiny dětí. Mohou za infekci mimozemšťané? Co se vysílá v televizi? Proč jsou informace tabu? Opravdu dospělí lžou? A kdo jsou vlastně Quagové?

Kdo je Petr Heteša?

Architekt a spisovatel, autor mnoha sci-fi povídek i delších útvarů, nositel řady literárních cen, který bude též přítomen.
Démoni jsou věční, Fatal Virtual, Infico, Láska až za hrob, Morphin Red, Mrtvá zóna, Nevermore Baltiomore, Nezkoušej na mě zapomenout, Obrysy a stíny, Probuzené peklo, Propadlíci, Ruská ruleta, Šedozelené stíny Ley Linseyové, Sex, drogy a cyb’n’roll, Sítě, kanály a stoky, Spousta času na smrt, Stavy nestavy, bytosti nebytosti, Tekuté krystaly,
Těšíme se na vás!, Vetřelci z Minecraftu.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce nejlepší filmy. Odvážné fotogalerie a košilaté rozhovory najdete v sekci EroTotem. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Hledáte zábavu na firemní after party? Vyzkoušejte stand up vystoupení tzv. na stojáka Košilatá one man show!

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit